Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu pieredzējušu izīrētāju padomus

Ievice

Vai īrnieks pats maksā par komunālajiem (lai neapliktu ar IIN)? Kā to kontrolēt?

Borealis
Elektroniski rēķini. Katru mēnesi var redzēt, vai ir samaksāts.

vienreiz
Manējais dzīvo jau 6.gadu.
Teiktu, ka tev ir ļoti paveicies. Izīrēju 6 gadus un šobrīd dzīvo jau piektie īrnieki. Un visi nāca ar domu un tekstu, ka dzīvos ilgi. Man arī ir mērena cena, īrniekus netraucēju, esmu pretimnākoša, nu katrā ziņā tāda, kādu izīrētāju pati gribētu sastapt.

vigija
Ja katru gadu mainās īrnieki- esi noskaidrojusi- kāpēc?

kolizejs
esi noskaidrojusi- kāpēc?
Katram ir savs iemesls. Nu vismaz, tas kas man tiek teikts. Vieni saņēma darba piedāvājumu ārzemēs, otri nopirka savu īpašumu, trešais saprata, ka baigi tālu jābrauc uz augstskolu ( it kā to jau ievācoties nezināja), ceturtie dabūja darbu citā pilsētā un pārcēlās uz to.

vienreiz
Kā tas ir, kad īrnieks apmaksā elektroniski rēķinus pats? Vai man viņam jādod piekļuve ar savu paroli uz LG.lv, e-parvaldnieku un elektrum.lv? Jeb kaut kā savādāk tas notiek? Mēs jau gadiem maksājam tos 10%, bet nesaprotu, kā lai izkontrolē, vai īrnieks ir laicīgi samaksājis.

annele18

naktstaurenite
Kā tas ir, kad īrnieks apmaksā elektroniski rēķinus pats? Vai man viņam jādod piekļuve ar savu paroli uz LG.lv, e-parvaldnieku un elektrum.lv? Jeb kaut kā savādāk tas notiek?
Nevajag sarežģīt. Var nosūtīt īrniekam rēķinus uz e-pastu, lai maksā savā internetbankā vai pastā(kā pašam ērtāk).

annele18
Tieši tā. Bet papildus e-pārvaldniekā var pievienot īrnieku, ja gribas vēl minimālāku iesaisti.

Gygy

Mums visi līgumi pārslēgti uz īrniekiem - gāze, elektrība, internets utt.. Tikai komunālie uz mūsu vārda, bet ar sūta pa taisno īrniekiem kopiju.

Xara

sveiki, es plānoju izīrēt omītes dzīvokli (ne Rīgā) un gribēju palāgt komentārus - kā īsti ir ar nemaksātājiem - man būs 1 mēneša avanss, ok; bet lai arī saprotu,ka likumdošana grozīta (par labu īpašniekam), tāpat nevari izmest tādus ārā- ej nu tiesājies. Varbūt ir kādam tips&trick par šo? Paldies! var privāti!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433699