Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu pieredzējušu izīrētāju padomus

Ievice

teite

Dzeltenacielava
It kā nebija plānots celt. Ja nebūtu daļēji pazīstami, tad varbūt domātu. Bet šobrīd pietiek, nav mērķis uz šiem īrniekiem max uzvārīties.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Vavaa

bet izdevumos es ielieku visus apmaksātos rēķinus. Līdz ar to IIN jāmaksā tikai no tās summas, kas ienāk par kā īres maksa
Ja maksā 10% IIN, tad izdevumos var rakstīt tikai par īpašumu samaksāto NĪN. No pārējās summas, kas saņemta no īrniekiem, ir jāmaksā 10% IIN.

teite

Jā, ja grib 10% maksāt, tad rēķinus jāmaksā īrniekam pašam. Līdz šim nav bijušas problēmas. Ir daļēja pieeja pakalpojumu profilam, redz un var apmaksāt visus rēķinus. Tikai LG sūtu viņu vieta, jo kaut kāds čakars ar 3.personas sutorizēšanos. Visu redzu, kas samaksāts, neko nevar palaist garām parādos

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Dzeltenacielava
Nē, netaisos celt. Ir labi īrnieki, kas dzīvo. Negribu aizbaidīt un tad atkal ar citiem krāmēties.

Ievice

Kā līgumos tagad atrunā uzteikuma periodu? Ja līgumu slēdz, piemēram, uz gadu, vai Īrnieks var izbeigt jebkurā laikā, brīdinot mēnesi iepriekš, vai tomēr var noteikt garākus periodus uzteikumam vai ne ātrāk kā pirms, piemēram, 6 mēnešiem?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

nikii

Es ceļu un celšu, jo vieglāk īrnieks pārvāra ja kāpums ir pa mazākiem soļiem, nekā ja uzreiz pa piem. 30%. Bet pirms ceļu īres maksu, izpētu ss, kādas konkrētā rajonā tās ir un ceļu līdz tam līmenim. Īres maksas pārskatīšana reizi gadā man ir iekļauts līgumā.

Ievice
Palasi šo likumu https://likumi.lv/ta/id/322216-dzivojamo-telpu-ires-likums. 27. pants. Brīdinājums par dzīvojamās telpas īres līguma izbeigšanu vai atkāpšanos no dzīvojamās telpas īres līguma.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Ievice

nikii
Lasīju un brīnījos. Bet vai tas nevar pielīgt citus termiņus?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

nikii

Ievice
Ja abas puses piekrīt, tad jau domāju ka var. Bet ja viena puse nepiekrīt un lieta aiziet līdz tiesai, tad domāju ka likums būs pāri visam. Pieredzes nav, izsaku tikai savas domas.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

teite

nikii
Cel un celsi, vienalga, ir pamatojums vai nav? Jo?

Ievice

nikii
Man arī šķiet, ka var vienoties. Ir likumi, kur teikts, ka vienošanās par pretējo nav spēkā. Šeit nav. Viens mēnesis tomēr ir nesamērīgi īss periods. Dzīvokļa nevis velo īre tomēr.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433699