Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu pieredzējušu izīrētāju padomus

Ievice

Ievice
Saprātīgus var, piemēram, 2 mēnešu termiņu. Ne jau 6.

Parasti tas 1 mēneša izteikums ir neparedzētu dzīves situāciju vadīts. Kā gan pie šāda nosacījuma varētu izpildīties 6 mēnešu termiņš?!

Tiesvedības laikā arī uz īres līgumiskajām attiecībām spēkā un prevalējošais tomēr būs īres likuma, jo sevišķi, ja tas vairāk būs par labu un aizsargās īrnieka tiesības.

nikii

teite
Jo viss paliek dārgāks un šobrīd īres cenas tirgū ir kāpušas. Tas normāli līgumā jau ir iestrādāts, ka reizi gadā tiek pārkatīta īres cena, balstoties uz tā brīža tirgus cenām.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

No manas pieredzes - kaut ātrāk, bet man vienmēr izdevīgāk ir bijis šķirties pa labam. Gan tīru un kārtīgu dzīvokli atstās, gan vēl citu potenciālo īrnieku ieteiks.

Tiesa - oij, ja vien īre nav tūkstošos, tad tas čakars nav to vērts.

nikii

Li

Piekrītu!

Parasti visu cilvēcīgi var sarunāt. Piem. ar vieniem īrniekiem ir vienošanās, ka īres līgumu nelauzīsim ziemā, jo viņi negribot pa slideniem ceļiem, kupenām un aukstumu pārvākties. Man tas liekas jocīgi, bet kas man, lai tā būtu, iekļāvām to līgumā. Vieniem ziemā apkure+īre ir nepaceļams maksājums. Vienojāmies ka ziemā maksā mazāk utt. Jācenšas balansēt uz robežas lai visiem labi.

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433699