Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aktuālas atsauksmes: 49.vsk, RV3.Ğ, RV2.Ğ, ĀVĞ

loke0104

Ja jums kādā no šīm vietām tagad mācās bērni 10.-12.klasēs,


Noslepums

Jā, mācās. Kādas atsauksmes interesē? Kur vislabāk ?

To te nevarēs saprast, bet tāpat sākumā Nr 1 - jātiek iekšā un tad jānoturās līmenī.

Par 49. gan neko nezinu, galīgi nav pa. ceļam.

Kaapurs

tuvu radu/draugu bērni mācās ĀVĢ un RVĢ2. pašas bērni - otrā Āgenskalna VĢ.

Noslepums
Kādas atsauksmes interesē? Kur vislabāk ?
nezin vai, kādam ir pieredze ar visām četrām skolām , tā ka tas salīdzinājums tik un tā visai subjektīvs būs.

Ja mērķis ir ģimnāzijas, 49. galīgi neiederas sarakstā. Parasta skola, nekas īpašs, pluss varētu būt tas, ka tuvu mājām, piemēram.

Par 3. ģimn. laikam runāts visvairāk - direktors ir dievs, visu regulē, nosaka, uzņemšana ir nedaudz necaurspīdīga attiecībā uz rezervistiem, līdz ar to klasē var parādīties arī salīdzinoši vāji bērni. Ar mācībām neauklējas, labot atzīmes nevar - kādu saņem, tāda ir, konsultācijas priekšmetos praktiski nav. Klases audzinātājam ir divas audzināmās klases - mazie (7.-9. ) un lielie. Ir izvēle 2. val apgūšanā - var vācu un franču sākt no nulles. Krievu bērniem obligāts latv val fakultatīvs. Vide ģimnāzijā draudzīga, par un ar mācībām jācīnās pašam. Izslavētais baseins 1 x mēn, ēdnīcā haoss.

2. ģimn. direktoru nemana, vidusskolā "mācās bērns, ne vecāks", ir neliels pozitīvā nozīmē skolotāju kults, skolotāji ir labāki nekā 3. ģimn., ar atzīmēm tas pats - nevar labot, par 80% dabū 7 utt., konsultāciju priekšmetā nav. Ir lielāka kārtība ar uzdoto, ir materiāli speciālā klases epastā (nezinu gan, vai visām klasēm). Ēka vēsturiska, ar savu auru.

Ja starp 2. un 3. ģimn, tad labāk 2., bet 3. ir vairāk izvēles programmu, tā kā jāskatās. Jebkurā gadījumā skolas ir lielu galvas tiesu virs 49. vsk. Tad jau drīzāk Teikas vsk. Par Āgenskalnu arī dzirdētas labas atsauksmes, pieredzes nav.


adatainis

Man liekas, jebkurā ģimnāzijā, ejot uz 10. klasi, jārēķinās ar nepierasti lielu slodzi. Un prasībām, bieži vien augstākām, nekā 1. ģimnāzijā, jo gribas taču tikt līdz (he, he). Redzu, kā aug slodze lēnām manējam. 7. klase bija iešūpošanās, tagad 8. klasē jau krietni vairāk visa kā. Nespēju iedomāties, kā viņš varētu nobumbulēt pa "parasto skolu" līdz 10. klasei un tad ielekt līmenī. Zinu pāris cilvēkus, kuriem iet traki smagi 10 klasē pa taisno no parastas skolas. *** man gan pieredze tikai ar RV1Ģ

adatainis
Nav tik traki, 10. kl. lielākā daļa bērnu ir no mikrorajonu vai pat pierīgas un tālākām skolām un mācās labi. Slodzi arī nevar saukt par ļoti lielu.

Ir daži, kam tiešām grūti, tie lēnām atkrīt pirmajā gadā, aiziet uz parasto vsk, bet lielākais klušanas akmens, manuprāt, ir tas, ka skolotāji tik močī uz priekšu, viela ir grūtāka nekā parastajā programmā un atzīmes vērtē skarbāk. Pēc saņemtajiem epastiem arī secinu, ka skolām ir svarīgi noturēt labas atzīmes eksāmenos, tāpēc ir šī metode slīcināt tos, kas slīkst, pārējie izpeldēs.

Vēl viena lieta - vidusskolas klasēs nav mobinga, bērni tiešām intelektuāli un pieklājīgi (par pamatskolu nezinu).

Kāpostgalva

adatainis
nu, gadījumi dažādi. tie var būt tie gadījumi, ka knapi tikts ar privātskolotāju palīdzību un pamatā ir vecāku ambīcijas, nevis paša gribēšana. mans uzskats ir tāds, ka ja tā ģimnāzija nāk ar baigām mokām, tad nav vērts, nav jau tā, ka vienīgā normālā skola un bez ģimnāzijas pazudīs dzīvē.

meita paņēma tos kursus, kuri Covid-19 laikā bija attālināti, un viss. tika un mācās bez īpašām mokām. O.K., nācās atmest mūzikas vidusskolu, kombinācija tiešām bija par traku.

Papildināts 26.01.2023 14:39:

Printy
par pēdējo rindkopu 100% piekrītu.


Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Kaa manejais teica par RV1Ģ - skola loti patiktu, ja nebutu majasdarbi. Bija ieprieksh saklausijies, ka var teikt nemaz nav majasdarbi, bet juutas viilies, jo MD ir daudz.

adatainis

Kāpostgalva
tā ir (par vecāku ambīcijām). Uz šo brīdi klasē par saņemto atzīmi ir raudājusi 1 meitene un 3 zēni: pārsvarā vecāku soda sankciju dēļ. Piem. - par septītnieku algebrā (pie jaunās skolotājas visai klasei vidējais ir ap 7 - 31 skolēns, RV1Ģ) dators nost uz nedēļu.

Briesmīgi. Labi, ka manam bērnam ar vecākiem paveicies Vakar nopelnīja secīgi 7, 5, 3. Es vien noteicu: labi, ka diena laicīgi beidzās Iesmējām abi.


Paldies par komentāriem, ceru uz vēl . ( Printy, paldies, noderīgs)
Skatos, ka nav ielādējies mans jautājums pilnībā. Atsauksmes kas interesē: cik liela ir mājās uzdotā slodze (vai tiks galā jauniete, kam biežas ārpusskolas sporta nodarbības un līdzšinējā skola lielāko uzsvaru lika uz darbu stundās); savstarpējo attiecību vide - skolēnu starpā, starp skolotāju un skolēnu; subjektīvais viedoklis par skolotāju profesionālo līmeni (zinām, ka var mācīt dažādi). Skolas interese būt mūsdienīgai - attieksmes ziņā, iesaistoties Erasmus u.tml. Jautāju par skolām no 10.kl. centrā/tuvā pārdaugava, jo lokācija būtiska. Hanzas vsk netiek skatīta - subjektīvs viedoklis. Jāutāju, jo skolu mājas lapās grūti gūt priekšstatu un nav paziņu, kas pastāstītu insider viedokli


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433759