Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Aktuālas atsauksmes: 49.vsk, RV3.Ğ, RV2.Ğ, ĀVĞ

loke0104

AAfrika

Vienīgais mīnuss RVVĢ- ļoti maz mājas darbu. Viņiem nedrīkst uzdot vairāk par 10 minūšu darbiņu mājās. Izklausās jau labi, bet pildot mājas darbus tomēr trennējās. Pēc tam tos darbiņus izlabo. Ja pats trennējas mājās- neviens tak nepateiks, kā vajadzēja pildīt.


Kaapurs

AAfrika
ja salīdzina, kā bija pirms 3-4 gadiem, tad, jā, varētu piekrist, ka mājasdarbu apjoms ir mazāks, bet nu pieļauju, ka tas varbūt arī no skolotājiem un klases atkarīgs. jo mani gan grāmatas lasa, gan esejas raksta, gan uzdevumos kaut ko regulāri pilda.

un es negribētu to situāciju, kāda bija vecākajai meitai, kad regulāri mācījās līdz vieniem, diviem naktī.

Četri vēji

AAfrika
Paskatāmies no otras puses - bērns skolā pavada 34 - 36 mācību stundas. Ja vēl mājās katru dienu uzdoti kādi 4 priekšmeti pa 10 min, tad nedēļā ir 40 stundas.

Vairāk jau var darīt vienmēr, ko darīt - to jau skolotāji parāda un pasaka. Plus - pašam bērnam jāmācās novērtēt, ko un cik darīt. Plus - vairākas reizes nedēļā ir pārbaudes darbi, kuriem gatavojas pēc pašu vajadzībām. Tā kā tāpat sanāk pārsniegt tās 40 stundas. Kaut kur jau jāpaliek arī paša brīvajam laikam, kurā darīt to, ko gribas labāk/vairāk/dziļāk.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433759