Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzekļi trauku mašīnai

Taurentinjsh

Kādu mazgāšanas līdzekli Jūs lietojat trauku mazgājamā mašīnā? Piedāvājums ir tie liels - gan tabletes, gan gēli, un vēl katram vairāki veidi.....

Vai esat atradušas kautko savu, ko lieto patstāvīgi?

?

Indza

Neesam izvēlīgi, pērkam lielos iepakojumus kam ir akcija. Pērkam Rimi Mamutu dienās, Maximas atlaidēs, un tml. Vienmēr ir krājumi krietnam laikam uz priekšu, kas šoziem ir īpaši būtiski. Parasti tās ir cietās  "tabletes". Trauki tīri, mašīna arī, iebildumu nav.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Katram savs

Cenšos lietot pulveri, ja gadās dabūt. Sanāk lētāk un viegli dozēt atkarībā no trauku daudzuma.

Nemaz nezināju ka ir tādi pulveri, nav kautkā veikalos ievērots.

Katram savs

Taurentinjsh
nav kautkā veikalos ievērots.
Nav gan. Es tiešām nesaprotu, kāpēc.

Šis laikam ir vienīgais variants: https://nuko.lv/lv/yplon-pulveris-trauku-mazgajamai-masinai-1kg

Pulveriem nav tādas spēcīgas smaržas kā kapsulām?

Katram savs

Taurentinjsh
Kaut kāda smarža ir, manuprā, neuzkrītoša. Kapsulas neesmu lietojusi, tikai tabletes.

Bet es jau nesaku, ka citiem obligāti jālieto pulveris. Varbūt tās kapsulas ir labas, man tikai roka neceļas maksāt tik dārgi.

Bez tam man ir šurā mašīna, pie tam bieži vien nav ļoti piekrauta, tāpēc vesela kapsula šķiet par daudz.

Indza

Es savukārt neesmu mēģinājusi pulveri, būs jāpaskatās piedāvājums. Mums arī šaurā mašīna.

Kapsulām jā, ļoti spēcīgs aromāts, un tās ir dārgas. Tabletēm, ja neizvēlas visādus māklsīgos citronus un lavandas, smarža ir, bet ne tik izteikta.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Man trauku mazgājamā ir ļoti niķīga. Bieži vien neizmazgā labi, vai tablete nav izšķīdusi. Tāpēc pārgājām uz šķidro mazgāšanas līdzekli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433765