Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzekļi trauku mašīnai

Taurentinjsh

sofačka

arī pērku to, kam atlaides. man patīk gēla kapsulas. Mans ūdens un mašīna tā labāk draudzējas.

pēdējo reizi pirku LIdlā kapsulu, kur pulveris un gēls (3in1). lētas un labi mazgā. Biju patīkami pārsteigta.

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

kara-Liene
NoSilence

ace
Man trauku mazgājamā ir ļoti niķīga. Bieži vien neizmazgā labi, vai tablete nav izšķīdusi. Tāpēc pārgājām uz šķidro mazgāšanas līdzekli

Jautājums, kāds trauku mazgāšanas cikla laiks un temperatūra, ja neizšķīst tablete?

kristel

Trauku spodrinātājs - Finish.

Kapsulas - Ajax, vai šķidrais trauku mazgāšanas gēls Finish.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Tulip

Man pārsteigums bija lidl tabletes. Ļoti lētas un bez smaržas.

Katram savs

kara-Liene

Es to Kvadro želeju beigās izbrāķēju - pēc kāda laika mašīna bija aizķepusi ar taukiem.

lauvux

Tikai Fairy, nekas cits nepatika, tad neizsķīda, tad kārtīgi nenomazgāja... uz atlaidi sapērkos visam gadam. Pa laikam izlaižu Somat tīrītāju.

NoSilence

Ne jau vienmēr neizšķīst. Laiku nemēru, bet ne jau īss. Parasti automātisko liku. Bet ne tur problēma, man viņa vispār gļuko, liekas jūtīga uz to kā trauki salikti u.t.t.

Katram savs

Vai mājas trauku mašīnā var izmantot līdzekli, kas paredzēts profesionālajām mašīnām? Piemēram, šādu.

Man trauku mašīna "niķojās" tikai tad, kad nebija papildināts sāls nodalījums. Visādi citādi pilnīgi vienalga ar ko mazgāt, viss bija perfekti. Sākumā nezināju, ka sāls ir tik būtiska, drusku pamocījos, kamēr sapratu. Plus vēl vienmēr tableti dalīju uz pusēm, ekoloģisko piedevām un tāpat bija labi. Tagadējā mājā man trauķenes naff, tāpēc pagātnes izteiksmē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433765