Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līdzekļi trauku mašīnai

Taurentinjsh

Manistenav

Tikai Fairy, nekas cits nepatika, tad neizsķīda, tad kārtīgi nenomazgāja... uz atlaidi sapērkos visam gadam. Pa laikam izlaižu Somat tīrītāju.

Lūk, pierādījums tam, ka gaumes tiešām ir pavisam dažādas. Fairy ir tieši tās, kuras nekad vairs nepirkšu trauku mazgāšanai mašīnā. Manuprāt, viņas smird vienkārši atbaidoši.

Pati pērku Finish vai Somat cietos klucīšus visbiežāk. Ir mēģinātas arī Lidl cietās - nekāda vaina. Ja neuzķer, kad sāls/skalojamais beidzies, tad ar jebkuru trauki netīri sanāk.

Charly

Vienīgās kuras galīgi nepatika bija lidl (dārgākās - ar gēlu nevis cietās). Briesmīgi smirdēja. Bet vispār uz atlaidēm iepērku uz priekšu.

dazzling

Manistenav

Papildus kapsulai vēl liec sāli un skalojamo?

kristel

dazzling

Obligāti jālieto trauķenes sāls (kuru ieber apakšā pa speciālu atveri) un skalojamais.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Manistenav

dazzling
Jā, protams. Kā jau minēju - ja kāds no abiem ir beidzies, tad ar jebkuru kapsulu rezultāts ir "nekāds". Iespējams, ka ar supersmalkām trauķenēm tā nav, bet man ir pavisam vienkārša mašīnīte.

Kopš Latvijā parādījās pārdošanā, tikai un vienīgi Fairy kapsulas. Platinum, vispār, ideāli, bet dārgas. Kapsulas parasti pērku Drogās un Rimi, kad lielās pakas ir par pus cenu. Ja retu reizi ir nopirktas citas firmas, rezultāts ir sliktāks. Skalojamo neleju, sāli obligāti.

teite

Tribio tabletes, sāli (jo nopērkams lielveikalā un mēdz būt arī akcijas atlaides) un Sonett skalojamo.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Babs

Es esmu diezgan liels čaiņiks šajā ziņā, man tikai vienā dzīvesvietā ir trauku mašīna, parasti lietoju cietos klucīšus, pašlaik iet Lidl, man patīk rezultāts, ne ar ko neatšķiras no Fairy un Somat. Bet lasu, ka visas laicīgi pieber sāli. Tātad, kā jūs zināt, ka vajag piebērt? Man ir tā, ka es par šo izlasu kaut kur un atceros, ka sen nav nekas bērts. Tad ņemu un saberu. Un nevar teikt, ka tas diži kaut ko mainītu. Tātad, kad bērt?

Life is hard but, thankfully, short

Babs
Tad, kad iedegas lampina. Manai masinai tada ir.

Katram savs

Babs
Un nevar teikt, ka tas diži kaut ko mainītu.
Pēc sajūtām varbūt arī nekas nemainīsies. Sāls atkaļķo ūdeni (tāpēc sākumā ir jāuzstāda pareizā ūdens cietība). Bet ja sāli ilgstoši neber, tad tas atkaļķošanas mehānisms, sabojājas.

Tātad, kad bērt?
Ja nav lampiņas (tiešām nav?), tad ber tad, kad sāls kastīte tukša. To jau ar' redzēt nevar, bet mar mēģināt bērt - ja izdodas piebērt kādu puskilogramu vai vairāk, tad ir pareizasi brīdis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433765