Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ZIEDI- viss par sēšanu un kopšanu- sēklu, stādu maiņa 2023

Chiepina

sofačka

Pagājušajā gada6 mēģināju pārziemināt kāpelējošo pelargoniju.. neizdevās. Tās ir ļoti kaprīzas..nobeidzās jau februārī. Audzētāja jau pērkot bridināja, ka ļoti grūti parziemināt, bet tieši vairāku gadu augs ir vissmukākais šogad vairs neaudzēju

Parastās nokarenās ziemo labi

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

MissBea

sofačka
Pastāstīsi lūdzu, kurā brīdī Tu tās nokarenās apgriez un cik daudz apgriez?

sofačka

MissBea
Principā... Baigi negriežu. Bišķi aplīdzināju, kad ienesu, jo garas un vēja cietušas. Skatos ziemas gaitā, kas notiek. Ja kas sāk kalst, nogriežu. Pavasarī uzfrišinu. Man patīk, la pods ir liels un smuks un kupls

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

Tad nu tā. Vakar saņēmu kamasiju sīpoliņus (maziņi, mazmazītiņi), ko pat aizmirsu, ka pirms pāris mēnešiem biju pasūtījusi. KMTD? Zeme zem sniega. Ieliku ledusskapī, bet ko tālāk? Cerēt, ka sniegs vēl nokusīs un mēģināt ieurbt zemē? Turēt līdz janvārim ledusskapī un likt podā? Podā uzreiz un uz pagrabu (aukstu)? ko vēl?

Man arī bēda- nepaspēju iestādīt hiacintes un narcises. Tagad nesaprotu ko iesākt- stādīt podos un turēt uz palodzes, likt pagrabā vai ko? Saldētavā un ledusskapī pavisam nav vietas. 100 sīpolu kopā. Ir kādi ieteikumi? Sniegs šobrīd jau 30cm, zeme sasalusi, maz ticams, ka mūsu galā varētu tā atkust, ka varēs iestādīt...

Mazkalne
O, jūtu līdzi! tad mana problēma vispār ir neproblēma. Kur esat zinātājas???

Indza

Man ir iepirktas sīpolpuķes ko nepaspēju ielikt zemē. Domāju likt pagrabā kopā ar dāliju gumiem.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Iesaku iestādīt podā un ārā, tagad ar sniegu var aprakt

Daiquiri

Mazkalne rakstīja: "Man arī bēda- nepaspēju iestādīt hiacintes un narcises"

Man sestdien solīja atvest 1/2 spaini ar neiestādītām hiacintēm. Es stādīšu dārzā - pie mums sniegs ap 20cm, šodien pārbaudīju - zeme zem sniega nav sasalusi, varbūt kādu cm nedaudz cietāka kārtiņa, bet ne sasalums.

Papildināts 30.11.2023 10:44:

Kādus gadus pāris audzēju narcises, tulpes, hiacintes, lilijas, sākumam priekam, tad šo to patirgoju.

Ar stādīšanu ir tā, ka visideālākais laiks protams ir stādīt no 15,augusta līdz 15.septembrim, to man mācīja pieredzējis puķu audzētājs, kas tā teikt paturēja man rociņu kad sāku ar to visu nodarboties, bet tā kā apjomi bija tādi ka ne visu varēja paspēt laikā izdarīt, tad labākais ko var darīt ir iestādīt zemē, pat ja tas ir novembris vai pat decembris, ka tik zemē var dabūt. Parasti, jo biezāka sniega kārta, jo zeme zem tā mazāku slāni sasalusi.

Tās hiacintes ko stādīju oktobrī novembrī, pavasarī ziedēja, bet tās kuras nobijos stādīt un atstāju pagrabā, pirmkārt grauzēji bija apskādējuši, otrkārt, tomēr tādas pažuvušas, kā krievi saka čahlajas palika, un iestādītas pavasarī viena daļa pat neiedzīvojās, vai sapuva, nesakatoties uz to ka sīpolus pirms stādīšanas kodināju.

Īsā versija, ja vien iespējams stādam zemē, ja nav iespējams stādam podā un tik līdz iespējams tā ar visu podu nesam ārā, rokam zemē. piemet vēl tik sniegu pa virsu, un lai dzīvo nost.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433787