Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ZIEDI- viss par sēšanu un kopšanu- sēklu, stādu maiņa 2023

Chiepina

Sveikas, meitenes!

Vai kādai ir variants, kas manām klīvijām noticis uz lapām tādi kā ''vates piciņi'' un vietām tā kā ar causpīdīgu līmi būtu nosmērēts. Kas tā par kaiti, ko iesakāt darī?

Dianne

Dominikana
Pūkainā bruņuts?! ..tikko kā Vides fakti skatijos, kur bija par "labie/sliktie" kukainīši siltumnīcās. Tur Salaspils botāniskā dārza sižetā tieši par "vates pikucīšiem" stāstija.

Ko darīt - nav bijusi darīšana, tādēļ pastāvēšu klusu

Dianne
Paldies, tev! Paskatījos, palasīju tev taisnība tās ir pūkainās bruņutis, tām derot zaļās ziepes ar šņabi. Kā izrādās tās es visticamāk esmu ievazājusi ar orhidejām, jo klīvijai gadi kādi padsmit ( nu katrā gadījumā bērnus viņai esmu ņēmusi jau reizes trīs arī šobrīd mājās stāv kādi podi pieci) (slimā man darbā, tur arī orhidejas), tās kas mājās tās veselas. ). Ja kāda grib klīviju varu padalīties.

Liatre

Dominikana
Ir bijušas tās stulbās bruņutis, visu izmēģināju, beigās tomēr izmetu, bet iespējams ne pārāk cītīgi cīnījos. Atceros, cik riebīgi visas lapas bijas salipušas un nepatika man dikti kopumā.

Ir kāda mēģinājusi dārzā lefkojas jun eikaliptu audzēt?Mirkļa iespaidā paķēru sēklas un tagad šaubos vai vērts mēģināt...

Dianne

Lensa
Jā! eikalipts - siltumnīcā - droši! Sēj tik iekšā! Es arī piektdien uz mitras salvetes uzliku eikaliptu, lai mostās!

Lefkojas - vienkārši ideālas, smaržīgas, grieztās puķes!

Šās gan sēju kasetē pa vienai sēkliņai ligzdiņā, kā sadīgst, tā uzreiz ēnoju, kādu nedēļu varbūt.. Arī t° vērts pačekot - rezultātā tie "stādiņi", kuri ir gaiši zalām lapiņām, tās būs pildītiem ziediņiem. Savukārt tadi smuki tumši zaļie - tās būs parastiem ziediem. Stādu jau tāpat, tik zinu

Par šiem ieraksti googlē "kā audzēt" un info gana daudz

Lai izdodās

Dianne

Lūk, 3.02. ieliku zip maisiņā uz mitras salvetes un šorīt 7.02. pamanīju, ka sēkliņas pamodušās

Uz paciņas rakstīts "dīgst gaismā", tad nu arī tagad pārliku kasetē uz zemītes virsas. Pasēju mitrumu, lai neiežūst.

Papildināts 07.02.2024 21:49:

Te runa par eikaliptu

Resnā Žurka

Kāda jums pieredze ar dihondru audzēšanu no sēklām? Ir kādi knifi? Skatījos, ka labi pavairojami no spraudeņiem, bet tur vispirms pirmā paaudze jādabū

Resnā Žurka
Šogad iesēju vienu paciņu -6 sēkliņas, uznākušas 5, tad redzēs kā būs. Sēju janvāra sākumā kopā ar atraiknītēm

Resnā Žurka

Ezers
Man 5. no piecām šobrīd kūņojas no sēklas ārā. Janvāra beigās iesēju. Tad nu interesē knifi, kas varētu būt drīz vajadzīgi. Galotņot vai nē un kad.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433787