Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

Vieda Vārna

Sveiciens 2023. gadā! Gaidām jauno sezonu!

Vieda Vārna

Ja gribam iemācīties ko jaunu par peonijām, var noderēt kaut kas no piedāvātā Labdien dārgie peonijmīļi, peonijatkarīgie, peonijentuziasti un kā tik vēl mūs visus nesauc piederīgie, draugi un mēs paši sevi. Lielākie piedāvājumi un pasūtījumi jau nākamajam gadam ir veikti, laiks pamācīties, iegūt jaunas zināšanas, padalīties ar savējām zināšanām un ātrak sagaidīt jauno sezonu peonijdraugu pulciņā. Pidāvāju pieredzējušu peonijaudzētāju lekcijas par un ap peonijām. Lekcijas notiks Zoom platformā. Darba dienu vakaros, trešdienās no 18.30 līdz 21.00 Vienas lekcijas cena 15.00, ja maksa uzreiz par visu lekciju kursu, tad 12.00 par katru lekciju. Pieteikšanās zem posta vai privāti. 1. Īsais kurss iesācējiem -- vadīs Silvija Jaundžeikare.25.01 2.Stadu iegāde, vieta, stādīšana un ar to saistītie jautajumi - vadīs Inita Putniņa.01.02 3.Škirnes, to īpatnības, pielietošana. vadīs Inita Putniņa 08.02 4.Audzēšana, mēslošana, laistišana, kopšana - vadīs Silvija Jaundžeikare. 15.02 5.Kaitēkļi, slimības, to apkarošana. - vadīs Silvija Jaundžeikare. 22.02 6.Ziedu audzēšana grieztiem ziediem - vadīs Pēteris Pikše.01.03 7.Stādu rakšana, dalīšana, standarti, uzglabāšana, realizācija. Podošana.08.03 8.Praktiskajā pieredzē par peoniju mēslošanu, papildmēslošanu un augu aizsardzību caur lapām dalīsies Inese Karule. 15.03 9. Itoh un kokveida peonijas - vadīs Silvija Jaundžeikare. 22.03

Kura peonijas bilde? Vai no pašas dārza?

lozhmeteej_madonna

Tetzlaff startēs ar veikala atvēršanu 4/02 - šo sestdien. https://pfingstrosen-paradies.de/termin-zur-eroeffnung-der-bestellsaison-2023/

Vēl gan nav salicis cenas un pieejamās šķirnes, jaunumus - cerams, pa nedēļu atjauninās, jo savādāk sestdiena būs stresaina jāpaskatās vecās sarunas, cikos vērās vaļā 2022.

Aizvien ceru uz to La Pink Seedling, ceru, Agītim laba sakne atnāca (:

Albus Dumbledore

Dominikana
Ak, Jelgava. Tas tak tur pat kur es.

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Vieda Vārna

Dominikana
Tā ir Majestic splendor, no dārgā gala. Man ir iestādīta, bet vēl nav ziedējusi.

lozhmeteej_madonna
Vai gadījumā nav saglabājusies kāda iepriekšējā gada cenu lapa orientierim?

lozhmeteej_madonna

Gunita75
Te ir links ar pagājušā gada cenām, tur tā liste jālejuplādē https://pfingstrosen-paradies.de/downloads/

Vieda Vārna

Gunita75
Nav teikts, ka pagājušā gada cenu lapas derēs, jo, kopš saimniecību pārņēmis jaunais Teclafs, viņš pārskata cenas un salīdzina ar citiem audzētājie. Good karma, piemēram, nopirku stipri lētāk.

Vieda Vārna

No cik dārgā Majestic splendor? Es piemēram šogad savu pasūtījumu sāku ar pieticīgo Majestic White (3+ par 7500 naudiņām), gribēju vienkārši trīs tīras baltas peonijas, kad Traips teica, lai paskatos cenu, gandrīz ar sirdi aizgāju, par to naudu jau volgu var nopirkt . Paldies, meitenēm, ka ieteica citas baltās par demokrātiskām naudiņām.

Šodien gadījās būt dārzā. Vispār man nav ko teikt, Bartzellai riktīgi piebrieduši sarkani pumpuri uz stumbra, bija taču tāds aukstums un man nekas nav piesegts, bet šī tagad sasparojusies un rāda savus jaukumus, ļoti baidos, ka neapsalst.

Idomājos, ka peoniju stādījumos lielākos apjomos, labi kaimiņi varētu būt lilijas. Peonijas uz to laiku jau iet mazumā, bet lilijas vairumā, un lilijām arī patīk, ka to lapas žāvē vējš nav jābaidās stādīt klajumā. Un dekoratīvie sīpoli, mani interesē GlobeMaster. Varbūt kādai interesē kopā pasūtīt šos sīpolus, lai sanāk lētāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843