Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

sofačka

vakar liku balstus savām peonijām un izvērtēju zaudējumus. Segtas bija80 % (vecajām šķirnēm vnk beigās fiziski pietrūka sedzamā). Arī segtajiem Eduļiem puse pumuru ir cietuši. tām, kas visvairāk tika tuntulētas, ziedi būs. pa manam tā ir laimes spēle, jo kā citādi vienam segtam krūmam puse pumpuri cietuši, bet puse ne. turklāt no 5 peonijām dobē tieši vidējais cietis. nu kaut kas būs, varbūt mazāk, bet būs

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

AsTheCopperStatue

Ziņās lasīju, ka šonakt atkal solot salnas atsevišķos reģionos. Būs šodien atkal jābrauc uz dārzu sasegt. Būs šausmīgi žēl, ja salnas apkodīs pumpurus, kuri tūliņ, tūliņ atvērsies.

Bet vispār tās salnas sāk reāli besīt!

Как медное изваянье

Sakiet, lūdzu, vai un kāda Jums ir pieredze ar peonijustadi.lv?

Optimists optimistiem optimists.

AsTheCopperStatue

Vinnny
Personīgi es tādu mājas lapu pirmo reizi dzirdu.

Bet, ja tev ir vēlmes pēc kādas konkrētas šķirnes, tad varbūt nokliedzies te, ka meklē. Rudenī daudzas dalīs savus krūmus un varbūt tiksi pie labas saknes.

Как медное изваянье

zmarina

Sakiet, lūdzu, vai un kāda Jums ir pieredze ar peonijustadi.lv?
Personīgas pieredzes nav. Intereses pēc apskatījos. Piedāvājums viduvējs, nekādas pērles vai retumi nav Dažām peonijām foto no nīderlandes vairimtirgotāja, tātad diez vai šie stādi ir audzēti Latijā. Stādi ir podos, tatad nav lieli, jo lielām saknēm vajag Lielu podu (pēc personīgās pieredzes). Dažām šķirnēm uzlaboti foto, nedabiskas krāsas. Un dažām šķirnēm (Itoh) ir neadekvātas cenas.

Tiešām, ja meklē kādu konkrētu šķirni, pajautā te. Daudzi rudenī dalīs krūmus un būs pieejami stādi.

Dažus gadus atpakaļ no PSH rudenī bija dzelteno peoniju sējeņu piedāvājums. Tās, kuras toreiz nopirka, varbūt varat padalīties,kas tad ir sanācis? Man visām ir pumpuri ,bet viena jau zied ar gaišdzeltenu puspildītu ziedu ( pirmā ziedēšana).

Tātad pumpuri, kas ir ieriesušies, bet paliek mazi, neaug, tādi kā krunkaini, ir sala zaudējumi, ja?

Man tā ir bijis arī citus gadus, ka paliek mazi, neattīstās, bet šogad 2/3 ziedu ta arī neturpina augt. Vjek, šitāds pavasaris, jau rokas neceļas.

zmarina
Paldies par viedokli!

Pērles nē, skatos parastās (Festiva Maxima, vēl tur baltas, gribu kādu vienkāršu gaišrozā). Vai London, Big Ben - kā piemājas dārzos laukos. Nostalģija.

Bet jā, arī man priekšstats sašķobījās, jo klientu apkalpošana tur pieklibo, par saziņu runājot.

Labāk rudenī piekāpšu te.

Pie reizes jautājums. Kurā gadā pēc stādīšanas gaidāmi ziedi?

Optimists optimistiem optimists.

AsTheCopperStatue

Vinnny
kā piemājas dārzos laukos.
Tad tev no baltajām vajag klasisko Duchess de Nemour. Smaržo pasakaini!

Papildināts 06.06.2023 21:20:

Vinnny
Kurā gadā pēc stādīšanas gaidāmi ziedi?
Nu, man dažas zied jau rudenī iepodotās. Citas, kas jau 3. gadu, vēl nevienu ziedu nav atrādījušas (piemēram, Mackinac Grand). Tā ka grūti teikt...

Papildināts 06.06.2023 21:22:

Man zinātājām jautājums. Ja peonijām saknēs skudras ieperinājušās, ko darīt? Šodien ravēju un divām tur vesels pūznis tieši pie pašiem stumbriem zem zemes, olas sadējušas. Depo redzēju pretskudru līdzekli, bet vai nekaitēs, ja tik tuvu saknēm?

Как медное изваянье

Resnā Žurka

Mackinac Grand man jau pirmā gadā gribēja ziedēt. Man domāt, ka tur kāda sakne un vieta sanākusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843