Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

teite

AsTheCopperStatue
Sāc ar kanēli. Varbūt palīdzēs. Skudras ir draņķība, nupat dalīju vienu iedotu hostu krūmu, puse ar 1cm garuma lapiņām, domāju, ka salnas pue vainas. Sāku dalīt, melnais tūkstotis ar dzeltenajām skudrām apsēdušas un saknes galīgi šķidras

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

AsTheCopperStatue
Paldies!

Resnā Žurka
Tev arī paldies!

Gribētos jau ziedus drīz. Iedrošinājāt.

Papildināts 06.06.2023 22:56:

Zinu, ka pret skudrām citi provē pelnus, kanēli. Neesmu gan vēl pati izmēģinājusi.

Optimists optimistiem optimists.

Vieda Vārna

AsTheCopperStatue
Vari pamēģināt kārtīgi saliet, mitrums skudrām nepatīk.

Papildināts 06.06.2023 23:36:

AsTheCopperStatue

Resnā Žurka
Rudenī mēģināšu vēlreiz citā vietā pārstādīt. Pirmajā vietā visām bija par slapju. Pārcēlu sausākā. Pārējās smuki saaugušas, šī tup knapiem pāris kātiņiem. Ceru, ka ar trešo reizi izdosies viņai piemērotu vietu atrast.

Papildināts 07.06.2023 00:11:

teite
To kanēli ierok zemē? Kaut kur man atmiņās stāv kaut kas par kafijas biezumiem pret skudrām...

Vinnny
Pelni man tur neder, jo smilšaina zeme.

Vieda Vārna

Vari pamēģināt kārtīgi saliet, mitrums skudrām nepatīk.
Šodien tā arī izdarīju - izārdīju to pūzni un salēju ar ūdeni.

Как медное изваянье

zmarina

Vinnny
piemājas dārzos laukos
pārsvarā ir Festiva Maxima, Edulis Superba un Rubra Plena. Tās rudenī var dabūt par sīmbolisku samaksu, jo gandrīz visiem jau ir.

Kurā gadā pēc stādīšanas gaidāmi ziedi? Ja ir kvalitatīvi stādi, tad vismaz 80% uzzied jau pirmajā gadā.

AsTheCopperStatue

Man šodien Lemon Chiffon un Sunny Girl savus ziedus atrādīja! Abas nogriezu un atnesu mājās. Saulainā meitene uzplauka jau mājās.

Как медное изваянье

zmarina
Super, paldies! Tad Festiva Maxima varētu būt nopērkama. Jāpaskatās pārējās Tevis nosauktās.

Salasījos par trešo-ceturto gadu un nedaudz nobrīnījos, ka ilgi līdz ziediem. Forši un cerīgi tomēr.

AsTheCopperStatue

Skaistas!

Traips

Vinnny
Vai Buckeye Bella negribi, mums koppasūtijumā ir lieka, cena (ar pvn un piegādi no Holandes līdz Latvijai ) ap 8eiro

"Iekožot ābolā, vienmēr patīkamāk redzēt veselu tārpu, nekā tā atlikušo pusi."

Cietumos cilvēki nesēž tik ilgi, kā es Cālī.

Traips
Paldies, mērķēju uz citām!

Vieda Vārna

Kurā gadā pēc stādīšanas gaidāmi ziedi? Ja ir kvalitatīvi stādi, tad vismaz 80% uzzied jau pirmajā gadā .

Tik vienkārši tas tomēr nav. Ir ātraudzīgās un ir lēnās šķirnes. Kā likums. ātrāk aug hibrīdi, laktiflora ir lēnāka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843