Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

Tā - pasūtīju Sāru un Festivu, ir Allans, un nu būs baltrozā mazpulciņš. Gaidu no Madarām.

Papildināts 19.06.2023 00:33:

Gaika
Smukas!

Optimists optimistiem optimists.

AsTheCopperStatue

Man šodien ziedu atrādīja Miss Amerika un Rūzvelta kundze,

Как медное изваянье

teite

Atrādu Little Darling, kura šogad jau glītāka pagājušā gadā bija šausma (pirmā bilde).

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Dianne

Sveiciens peoniju guru meitenēm!!! Kāmer gaidu savas "vecās smaržīgās" uz rudeni, tikmēr prātu sāk jaukt, ka varētu to Bartzellu arī varbūt kādu "vagu"- drošvien nākamgad gan tikai.

Jautājums - kā viņa smaržo?

Paldies!

AsTheCopperStatue

Man pagājušajā nedēļā pati pēdējā noziedēja Ludmila Askarova.

Как медное изваянье

Sniegpaarsla

Kā jums ar puvi?

Man nokāva vissmukāko un mīļāko peoniju. Etched Salmon. Tik kupls un smuks krūms bija

pirms tam gadiem viss ok visiem krūmiem, neviena kaite nemetās.

Taaapati

Nekā, par laimi nav puves. Tikai salnas papostīja, sausums pamocīja, bet ar visu to bija smuki. Darba gan vairāk bija, tad segšana, tad laistīšana.

Papildināts 13.07.2023 09:50:

klēra

Jautājums specukiem: Pavasarī konstatēju, ka īpašumā esošie peoniju krūmi (jau ar stāžu) visi ir ar dzelteniem vīrusu plankumiem. Izraku un aiznesu uz ugunskuru. Bet pavasarī atradu vēl vienu, kura regulāri tikusi nopļauta. Izraku, pārstādīju, šķiet ka dzeltenos plankumus vēl nemanīju, bet šobrīd lapu galiņi krāsojas sārti. Vai tā nav kāda vīrusa pazīme?.

Taaapati

klēra
Ja jau viss ir iznīcināts un sāk no 0, laikam ņemtu arī to pēdējo ārā. Maz ticams ka visas ir vīrusainas, bet šī nē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843