Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

nebaiba

Cilveeks
saņēmu 18.oktobrī, nekādi nesazinoties pirms tam. Sakne liela, daudz pumpuru.

Dianne

Sveiciens! Vēršos pēc padoma! Vakar saņēmu peoniju saknes - labprāt tās jaunnedēļ sastādītu uzreiz dārzā - kā ir, peonijām šis nebūs par aukstu vai labāk podot un siltumnīcā sasegt? Telpās vietas nav.

Paldies!

Vieda Vārna

Dianne

Stādi droši, peonijas patiesībā ir ļoti aukstumizturīgas. Kamēr zeme nav sasalusi, var stādīt. Ja bail par ziemas aukstumu, virsū var uzbērt augsnes konusu vai kūdru, ko agri pavasarī norušina nost.

zmarina

Dianne
Pareizi Vieda Vārna saka, var stādīt, kamēr lāpstu var zemē iedurt. Tikai un vienīgi dobē, nekādi podu un siltumnīcas. Tagad tieši ir vislabākais stādīšanas laiks. Tieši zemajā temperatūrā veidojas smalkās uzsūcošās saknītes. Peonijas ir ļooooti izturīgas ziemcietes un ziemā nosalt nevar. Ja tomēr gribēsi kaut ko bērt drošībai virsū (manuprāt, tas nav nepieciešams), tad izvēlies speciālo kūdru, kura domāta piesegšanai. Tā neuzsūc mitrumu, atkušņos un pavasarī nebojā asnus.

Taaapati

Man arī tikai plānā vēl stādīt. Nākošnedēļ normālas gaisa t...

Dianne

Vieda Vārna
zmarina
Taaapati

Paldies!!!! Esmu slinka un par nečakarēšanos! Izcili! Paldies!

Vieda Vārna

No Emriha šogad kādam pienākušas saknes?

lozhmeteej_madonna

Vieda Vārna

Piektdien saņēmu! Es viņam gan uzrakstīju, kad ta būs - konkurents Tetzlaff jau pirms mēneša atsūtīja. Agnese teica, ka viņai reiz uz Ziemassvētkiem atsūtījis, tā ka nekāds laicīgais piegādātājs nav

Sveikas meitenes,

Te ir parādījusies neviltota interese par Yellow Crown peoniju, vai kādai ir un ja ir tad kādi komentāri par ziedēšanu. Cik mums abām ar kolēģi tā zied, ziedi vienmēr paslēpušies zem lapām. To ka manējā zied uzzināju no kolēģes kura teica, a tu zem lapām skatījies .

DOMINIKANA

Es no savas šī iemesla dēļ atvadījos.Nav man vēlme rāpus skatīt ziedus un ir citas daudz labākas dzeltenās šķirnes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843