Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

Vieda Vārna

Dominikana
Dieva dēļ, tikai ne Lukonbulbs. ja hostas un īrisus pie viņiem var pirkt, tad peonijām gandrīz puse neatbilst un saknes nav tās labākās. Mēs visas laikam jau esam ar viņu iegrābušies'

Ar Onavu ir kā jau ar pārpircējiem- ja otrā galā, Holandē, ieliek ko neatbilstošu, tad Onava jau nevar pateikt, ka tā nav īstā' šķirrne. Visbiežāk tā gadās ar lētajām šķirnēm, zinu dāmu, kas nopirka 5 Sāras, bet realitātē katra izrādījās citāda.

Nenocietos un atkal pasūtīju no Beļģijas https://graefswinning.be/en/11-herbaceous-peonies. Kastē vēl vietas daudz, ja kādam ko kārojas, varu pielikt. Tur no cenas jārēķina 20% nost. bet ceļa izdevumi šogad 19 eiro.

Traips

Man no onavas 10 šķirnēm 5gab neatbilst

"Iekožot ābolā, vienmēr patīkamāk redzēt veselu tārpu, nekā tā atlikušo pusi."

Cietumos cilvēki nesēž tik ilgi, kā es Cālī.

Dianne

..tas gan neforši!!! Es tā kā pa kastei tad paņemtu, bet šitāda loteriha arī ..nu, tā.

Paldies Jums par info!

Resnā Žurka

Neatceros kurš, bet viens no mūsējiem selekcionāriem - audzētājiem tirgoja peonijas buntītēs : sējeņi 5-10-20 gabali par patīkamu cenu. Ja vajag kādas lielākas platības un nav saraksts ar konkrētām šķirnēm, ko obligāti vajag.

Tāds kaķis maisā, bet vismaz bez nepiepildītām gaidām un nav pārmaksāts.

Vieda Vārna
Kāpēc jāņem 20% no cenas? PVN? Vai tad beļģiem tas ir vēl augstāks kā mums? 19Eiro ceļš - vienai saknei vai vienai kastei?

Ir tur pāris peonijas, kuras patīk un vēl nav, bet vispirms jāatrisina zemes jautājums... Ja nav noslēpums, kuras pasūtīji?

Ms.fengshui

Vieda Vārna

Sveika, es varētu Beļģijas peonijām uz dažām pieteikties, cik laika ir izvēlēties?

ask more to learn more

Blogs: bērnu/vīru un visādu Persiku aprēķināšanas padomi

Vieda Vārna

SaneS
Nodokļi tur jau iekšā, bet Žanīna man kā pastāvīgajam pircējam dod 20 % atlaidi. Kādreiz bija arī sūtīšana par brīvu, bet tagad 19 eiro par kasti.

Es pati "iekritu" uz Pink seafoam, liekas kaut kas pavisam neredzēts. Un Bernice Carr ir īsti manā gaumē. Vispār diezgan daudz citur neredzētu šķirņu, pirms dažiem gadiem Žanīna bija ASV ciemos pie Dona Holingsvērta, cik saprotu, toreiz viņa atveda vairākas retāk sastopamas šķirnes. Cardinal's robe, Super gal, Pink teacup , Fairy princess ir ļoti dekoratīvas neliela auguma peonijas. Par grieztajiem ziediem īsti nezinu, manuprāt, lielākā daļa peoniju der grieztajiem. Man ļoti patīk Myra MacRae tieši vāzē, viņai milzīgi un skaisti veidoti ziedi, bet man liekas, ka kaut kur viņu redzēju lētāk. Rīt pēcpusdienā apstiprināšu pasūtījumu, ja ko izdomāsiet, s;utiet ziņu uz Cāļpastu.

Vieda Vārna
Žanīnai ir skaistas peonijas, pagājušo gadu arī bija vairākas, kuras šogad nav. Myra MacRae arī ir manā sarakstā. Bet šogad varu paņemt tikai vēl 1 pojeni, taupos Ballerinai. Ceru, ka nākošgad varēšu izvērsties...

Meitenes! Vai plānojat šogad kaut ko sūtīt Warmerdam? Ļoti gribu Ballerinu!

Ms.fengshui

Vieda Vārna
Saliku pasūtījumu CP

ask more to learn more

Blogs: bērnu/vīru un visādu Persiku aprēķināšanas padomi

Lolipops

Onavai medz but peresorti. Baigi dargas es tur nenemu, to pasu Pastelegance nemu tomer PSH, kaut dargaka, bet ne jau vienmer cena visu izskir... Pasutit var, nekas traks, daudziem atbilst un zied, viss ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843