Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

zmarina

Dominikana
Diemžēl tā ir šīs šķirnes īpatnība. Šī iemesla dēļ, ja man kāds taujā pēc Yellow Crown, cenšos piedāvāt citas zelteno ziedu šķirnes.

Paldies, meitenes par atbildēm! Žēl, ka to nezināju pirms iegādājos, bet tā kā man tā jau ir, tad vēl pamēģināšu šo pārsēdināt uz podu un paskatīties, varbūt atrodu kādu kompromisu, pirms izmest.

Dominikana

Manai Yellow Crown ir tāda īpatnība, ka savas 2 nedēļas pēc noziedēšanas, kad ziedi zem lapām, viņa izdzen jaunus garus kātus, šogad 6 ,un zied līdz jūlija vidum un tie ziedi arī ilgi stāv vāzē.

Albus Dumbledore

un zied līdz jūlija vidum
Vienu gadu Rundāles pils dārzā redzēju, ka peonija zied jūlija beigās. Tur arī tā šķirne mēdz darīt.

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Daiquiri

Ja kādu interesē, šodien, 3.12.2023. plkst. 17.00 poļu PeonyMAX atvēris Ziemassvētku piedāvājumu
https://peonymax.com/en/

Albus Dumbledore

Iepirkties poļu peonymax ir kā spēlēt loteriju. Nekad nezini kādas kvalitātes saknes atnāks un vai būs atbilstošas šķirnei.

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

NuclearBaby

Vai kādai dārzā aug gan Moonstone, gan Moon River? Abas ir manā gaumē (krāsa, smaržīgas, zieda forma) un abas ir vidēja ziedēšanas laika peonijas, bet nevaru saprast, vai vajag abas, vai pietiks tikai ar Moonstone (vai varbūt labāk Moon River)? Varbūt ne vienu, ne otru? Priekšroku dotu šķirnei, kas ļoti neizgāžas, labi stāv vāzē un ir veselīga. Pēc oficiālajiem datiem Moonstone ir garāka, kas labāk atbilst iecerētajai augšanas vietai, bet arī īsākai peonijai atradīsies vieta. No bāli rozīgajām man jau ir Solange, Serene Pastel, Catarina Fontinj un Florence Nicholls. Jau iepriekš pateicos par atbildēm

Daiquiri

Vai tad Onava jau atvērusi peoniju piedāvājumu 2024.gada rudenim? Man vēl neko nerāda, bet FB jau sākusies pierakstīšanās

NuclearBaby

Daiquiri
Jā, piedāvājums jau ir. Gan jau ka nav vēl viss līdz galam. Viņi parasti atsūta ziņu dažas dienas vēlāk.

Daiquiri

NuclearBaby rakstīja: "Jā, piedāvājums jau ir. Gan jau ka nav vēl viss līdz galam"

Paldies, atradu gan BOT gan GreenWorks.
Rūpīgi neizpētīju, bet nesapratu vairāku vidēji dārgā segmenta peoniju cenas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843