Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

NuclearBaby

Tā kā tuvojas Tetzlaff kataloga atvēršana, vēlējos lūgt viedokli par šķirnēm Madylone un Norma Volz - kā ar veselību, vai kāti notur ziedus +/- normas robežās, vai aug pietiekami ātri. Īpaši mulsina Madylone, kam ir cik bilžu, tik izskatu. Tetzlaff katalogā viņa vispār izskatās pēc Summer Glow (ko arī tā kā kārojas), bet ieGooglējot citās bildēs vispār nav līdzīga un video arī maz figurē. Lasīju vecajās diskusijās, ka dažus gadus atpakaļ bija šeit bija interese par Madylone - varbūt kādai jau aug, ir ziedējusi un ir pat bildes? Vai Madylone smaržo?

Un vai vispār ir jēga viņas visas 3 pasūtīt? Vai nav pārāk līdzīgas? Trīs dubultnieces pa vienai negribētos stādīt, tad jau drīzāk 2 gab no labākās šķirnes.

Daiquiri

Čaklīši (kā es ) noteikti pamanījuši, ka Joshua pamazām sāk mūs iepazīstināt ar 2025.gada sortimentu. Pirmais, ko pamanīju - "griestu" cena sasniegusi 20K ...

zemudensroze

NuclearBaby
Man ir visas trīs minētās, bet vēl nav pieņēmušās spēkā un nav jēdzīgu foto. Nu varu teikt, ka līdzīgas viņas nav gan.

NuclearBaby

zemudensroze
Ja šovasar ziedēs, tad ieliec lūdzu bildes. Man 22.janvārī bija tieši lidojums, un, kamēr tiku pie interneta, Madylone jau bija izpirkta. Tad arī pārējās 2 atstāju nākamajiem gadiem (tā jau šogad uz pārāk daudzām ir roka paslīdējusi).

zemudensroze

NuclearBaby
Mēģināšu atcerēties.

Summer glow vai nu ir divas dažādas šķirnes vai arī atkarībā no augsnes izskatās dažādi. Man tagad ir arī tā dzeltenīgā, kas te bildē. Varēšu salīdzināt, vai ir 2 dažādas.

Papildināts 05.02.2024 18:31:

Summer glow ne manā dārzā

Papildināts 05.02.2024 18:32:
Papildināts 05.02.2024 18:34:

Šī ir tā, kas dzeltenīga dzīvē ar tādiem kā stingrākiem dzeltenīgākiem ziediem, ar tumšākām lapām.

Pēdējās izmaiņas: zemudensroze, 05.02.2024 21:56.
Pēdējās izmaiņas: zemudensroze, 05.02.2024 21:56.
Pēdējās izmaiņas: zemudensroze, 05.02.2024 21:57.
Pēdējās izmaiņas: zemudensroze, 05.02.2024 21:57.
Pēdējās izmaiņas: zemudensroze, 05.02.2024 21:58.

zemudensroze

Summer glow noteikti vajadzētu iestādīt.

NuclearBaby

zemudensroze
Paldies! Smuka gan tā Summer Glow

Daiquiri

Par 'Summer Glow' - video, kas, manuprāt visprecīzāk atbilst APS šķirenes aprakstā lasītajam - "Full double hybrid, RHS color chart: overall 18D yellow orange (pale) with variable suffusion of 51D. Strong stems, 30-36 height, large dark green foliage, disease tolerant, large flower, reliable. No stamens or carpels found. This hybrid, backcross to lactiflora, looks lactiflora except the yellow color which remains distinct to petal fall"

https://www.youtube.com/watch?v=xIvClyKmyiE

NuclearBaby

Daiquiri
Paldies!

Taaapati

Čau pavasarī! Rušināmies jau? Kamēr biju izbraukusi uz pāris nedēļām, man jau gandrīz viss izdzīts un pat paaudzies, jādomā par mēslošanu. Vistrakāk atkal Sunny girl skrien, 26 kāti ar bumbām galā, ej tagad vaktē un sargā mēnesi Pagaidām telefonā salnas nerāda, bet nu tas slidīgais +1 naktīs gaidāms. Varbūt peonijas neķers, vairāk nervozēju par augļu kokiem, ķirši taisās sprāgt vaļā, pumpuru jūra.

Papildināts 12.04.2024 08:41:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843