Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

NuclearBaby

Daiquiri
Manējā Mollija arī nupat atvērās. Pa dienu vēl bija ciet.

Taaapati

Papildināts 26.05.2024 19:59:

Eh nepatīk man šis nenormālais karstums, kad viss notiek pa stundām. Aizvakar ap pusdienas laiku aizbraucot no mājām bija knapi atvērušies 2 ziedi, šovakar atbraucot, krūms kā atrauts un no tās puses jau birst Blushing princese laikam atrauta vakar, un šodien jau izbalējusi balta, rīt jau būs noziedējusi Tomēr mērenība ziediem labāk patīk. Šogad atkal ir tā...nav ideāli, žēl.

Papildināts 26.05.2024 19:59:

Jālej un jāgaida pārējās.

Nu jāsmejas, kad teicu ka viss būs vēlāk Godīgi sakot nesaprotu kas notiek, kur paskatos viss plaukst. Uz Jāņiem nebūs neviena Eduļa man vāzē, domāju ap 10 jūn viss beigsies. Ja nu kāda vēlā...un ja paliks daudz vēsāk, mazliet piebremzēsies.

Papildināts 30.05.2024 19:19:

Papildināts 30.05.2024 19:20:

Vinnny

Vīkendā manas vēl bija pumpuros.

Optimists optimistiem optimists.

rabarbere

Sveikas, peoniju mīļotājas!

Papildināts 09.06.2024 13:01:

Man ir nesaprašana, kas beidzot uzziedējis. It kā vajadzēja būt Bartzelai, bet jūtu, ka nav.

Papildināts 09.06.2024 13:02:

Papildināts 09.06.2024 13:03:

Papildināts 09.06.2024 13:04:

Pumpuri sākumā tādi sarkanīgi, ziedi uz beigām paliek dzeltenīgi, bet tukši...

Ievice

Iesakiet, lūdzu, kur nopirkt visparastākos, bet labus pujeņu stādus. Lūdzu pie viena - kad vislabāk pirkt un stādīt. Paldies!

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

BODOLLINO

Ievice
Kas ir visparastākās pujenes? Nepildītās? Senās šķirnes? FB Jana Magone taisa koppasūtījumu, tur labas šķirnes par normālām cenām.Un jāstāda rudenī.

Ievice

BODOLLINO
Pildītās, smaržīgās. Tradicionālās krāsās, bez eksotikas. Kur ir iespējams iegādāties Latvijā? J. Magone no kurienes sūta?

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

BODOLLINO

Ievice
Pamēģini kaut ko vairāk uzzināt par peonijām, tur taču tūkstošiem šķirņu! Ja domà veco Edulis superba (rozā) vai Festiva maksima (baltā), tad vari kaut vai tirgū meklēt. Latvijas mežu stādaudzētavās ir podiņos. Jana Magone sūta no Holandes, solīdas stādaudzētavas

Skatījos te cālī viena sieviete tirgo peoniju stādus.Viens dzeltenās peonijas stāds 400 eur!!!! Nopietni??? Ja es tādu iegādājos un tas ņem un nosalst vai iznīkst? Visi 400 eur vējā? Vai tromēr tur drukas kļūda un tas stāds maksā 40 eur??? Arī 40 eur jau ir pieklājīga summa...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843