Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sarunas par peonijām. 2023.

Vieda Vārna

Dianne

Lolipops
Paldies!

Lolipops

Madaras atvera katalogu, neredzeju dazas pagajusa gada piedavajumus ka jaunumus, kas bija. Izpirkti?

Lolipops
Kuras tieši nebija? Varbūt retākās šķirnes iet uz pavairošanu. Daudzi audzētāji visas šķirnes nerok katru gadu, bet ik pa 2 vai 3 gadiem.

Vieda Vārna

Lolipops
Gaidīju viņa paša šķirnes, kaut kā neredzēju ?

Bet ir jau viņam daudzas jaukas, mana mīlule ir Liboria Maas, neparasta Favknera šķirne ar milzu ziedu violetīgā tonī, zied agri, krūms ļoti liels, pa gabalu pamanāma. Un Flying pink saucers pagājušogad man bija tāda, ka skreju ik pa brīdim par viņu priecāties.

Graefsvinning pasūtīju, sūtīšu rēķinus..

Lolipops

Vieda Vārna Flying Pink Saucer rudenī iegūlās dobītē, video un foto nespēju aci atraut.

SaneS Drīzāk, ka tā. Nosaukumus precīzi neatceros, atceros sajūtas. Viens bija vasara un nakts, otrs kaut kas par zvaigzni.

Liboria Maas vairāk nemanīju. Man otro gadu Marcella neliek mieru.

Papildināts 04.02.2023 10:12:

Atradu gan, bremzē ļoti lapa.

Papildināts 04.02.2023 10:20:

Jau kuri reizi nobrīnos, cik skaisti viņu mājaslapā ir nofotogrāfētas peonijas!

kristele

Vieda Vārna
Viņu pašu šķirnes ir atsevišķā sadaļā - Radīts Madarās.

Dzīve ir tas, kas ar mums notiek, kamēr mēs kaļam plānus nākotnei.

Vieda Vārna
Lolipops

Par Madaras šķirnēm - tur ir atsevišķa sadaļa: radīts Madarās - bija 7 šķirnes.

Liboria mass - gandrīz nopirku, bet tā kā Madaras to piedāvā katru gadu, tad ir cerības, ka nākamo gadu arī būs, kad man būs sakārtots vietas jautājums....

Flying Pink Saucers - man ir no Madarām, tikai pagājušo gadu redzēju Peony shopā par 2 x mazāku cenu. Tā diemžēl notiekas....

Un taisnība par bildēm - viens no retajiem audzētājiem ar perfektām bildēm (var būt pat par labām, jo grūti turēties pretim).

kristele

Es savukārt gaidīju Mini Love- tā arī nesagaidīju, Facebook pagājušā gada nogalē bija bildes saliktas- nu ļoti man iepatikās.

Vieda Vārna

kristele
Tā arī neatradu sadaļu "Radīts Madarās", kur to meklēt? bet es kāroju Afrodīti, pirms 3 gadiem viņš tirgoja, cerēju, ka šogad būs saaudzētas.

kristele

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433843