Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Velosipēds un drošība.

Dizspare

Lapsēns

Jaunu, skaistu un pie tam vēl elektroriteni nekur neatstātu, bet baudītu brīvdienu un pēcpusdienu izbraucienus. Mūsu ģimenē ričukus izmanto maršrutā- maājas- darbs, nekur neatstāj. Vīrs vecrīgā riteni stiepj iekšā birojā, man ir slēgtais pgalms, kur droši atstāt. Ja akurāt riteni kaut kur jāatstāj, tiek izmantos "lūznis" dzīvsvarā ap 17kg, švaki strādājošiem ātrumiem, zaglis pats vainīgs, ja mēģinās paņemt , pieslēgts ar kārtīgu slēdzeni.

Manai jaunākajai meitai tai laikā, kad viņa vēl pārvietojās ar velosipēdu pretzagšanas ierīce bija rāmja apkrāsošana sarkanbaltsarkanajās krāsās. Saviem spēkiem ar otu.

Miegalacis

Kastanja
Nu, atsevišķos rajonos tas varētu nozīmēt arī to, ka nozagts varbūt nebūs, bet apskādēts gan.

Vavaa

Kāds ir jūsu maršruts un kāds laika handikaps, ja velo šķiet ērti?

Es savulaik braukāju 15 km uz darbu. No Ķengaraga tālā gala uz Spici. Ceļā apmēram stunda. Ar sabiedrisko transportu tikpat ilgi, turklāt vēl pieturās jāsalst. Bet man bija labs ofiss, kur varēju pārģerbties un mazā kabūzī sakarināt žāvēties savas velodrēbes.Trīs gadus tā nobraukāju, uz sabiedrisko pārsēdos tikai brīžos, kad sniegs bija sasnidzis vai kad temperatūra ārā nokritās zem -10.

Upene

Vīrs brauc Origo -> Skanstes 50 - esot 3x ātrāk, kā ar troļuku (jo tas velkas pa sastrēgumiem).

Kundalini

pazinam pie Origo nariki nozaga jaunu no Elkor prasto velo pa 150e

vins gan piekabinaja ar trosi 5mm griezuma, ko ar plakjenem var parkniebt

labak paejeit kajam , bet neturiet velo nariku vietas

un es ari braucu 30 gadus, ar velo cenas lidz 150e, man nekas nekad nav nozagts no velo

tikai tumsha vieta pie Dominas, kad ar savu druganu Raimi noliku vel, es tur negribeju velo likt, bija uz Alekss Dubass lekciju, man tur ka zinadams - lampu labu nozaga

Lasiet manu blogu

dace_bogdane

Vavaa
Trīs gadus tā nobraukāju, uz sabiedrisko pārsēdos tikai brīžos, kad sniegs bija sasnidzis vai kad temperatūra ārā nokritās zem -10.

Man skauž! Man ir slikta asinsrites cirkulācija un jau pie 0 grādiem reāli salst rokas. UK ziemā brauc ar Latvijas sildītajiem ādas cimdiem. Būtībā cimdus velku jau +5 grādos, kamēr pati varu staigāt apkārt džemperītī.

Vavaa

dace_bogdane
Kas tur ko skaust? Esmu ļoti salīga, rokas vēsākā laikā bieži vien ir ledaini aukstas. Ar sabiedrisko transportu braukājot, bieži biju pārsalusi švaki apsildītos trolejbusos sēžot pusstundu. Tā pārsalusi, ka līdz kaulam. Ar velo vēsāk ir tikai pirmās 10-15 minūtes. Sāc kustēties un sakarsti. Cimdus var nopirkt siltus.

Ja velo vajag speciāli pieslēgt, tad kā universāls transporta līdzeklis tas neder. Bez tam elektroskūterus nav saprotams ka pieslēgt.

Patiesībā tās Eiropas pilsētas kur visi lieto velo - ir drausmīgas. Tur velo stāv čupučupās un lielākais izaicinājums ir aizrakties līdz savējam pāri velo jūrai.

Velo var būt labs kā koplietošanas transports. Bet tas būs stipri padārgi.

Vavaa

velo stāv čupučupās un lielākais izaicinājums ir aizrakties līdz savējam pāri velo jūrai
Tak nekrāmē savu velo čupā, un problēmu nebūs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433999