Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Velosipēds un drošība.

Dizspare

Problēma būs jo čupu uzkrāmēs citi.

Un vēl problēma ir ka čupa izskatās nesmuki un traucē iet pa iecerēto maršrutu.

Vavaa

Man tādu problēmu nav, bet ja tev problēmu tik daudz, tad neko. Nebrauc ar velo. Ja mašīnu jāslēdz, arī ar to labāk nebrauc. Dzīve vieglāka būs.

dace_bogdane

Vavaa
Diemižēl man rokas un seja tika apsaldētas bērnībā un kustēšanās nepalīdz. Pati staigāju džemperī, jo silts, bet rokas un vaigi ledaini un zili jau +5 grādos. Izvēlos ar riteni nebraukt, jo ir svarīgi just pirkstus, lai spētu laiccīgi nobremzēt.

Vavaa

dace_bogdane
Izklausās traki. Bremzes es lietoju pedāļu, tā ka tur rokas nevajag, bet braukšanas komforts arī ir svarīgs. Tad sanāk, ka tikai vasarā vari ar velo braukt?

dace_bogdane

Vavaa
UK - visu gadu, bet LV, nu lídz 0 grādiem varu. Bet komforts ir svarīgs un arī bagāžniekā var salikt krietni vairāk kā uz ritens. Manam darbam tas ari svarīgi, lai varētu parvadāt saliekamos matračus, treniņieročus un citu cīņas mākslas ekipējumu. Pagaidām riteni izmantoju brīvajā laikā, uz dārzu vai veikalu aizbraucot, bet ikdienā mašīnu.

saprotu vēlmi pēc elektriskā. es savulaik arī, studenta gados uz darbu braucu ar riteni. vienmēr jāsaorganizējas braukt stundu agrāk, lai pietiek laiks ieiet dušā. ja dušas nav, tad visu dienu slikta sajūta, jo tomēr nejūties tīrs. nav tā nekāda idille, skaisti mīties ikdienu darbu. nemaz nerunāju par tām dienâm, kad ārā līst.

apdrošināšana nav variants?

Frivole
Ir gan idille. Nav jājoño - mierīgu garu aizminos. Un nē, duša pēc neprasās. Tad jau arī aizejot kājām uz darbu ej dušā? Man tādu sasvīšanas problēmu laikam nesaprast

malacis

Tiem, kas te par sasvīdušiem velosipēdistiem raizējas.

Velosipēds ir energoefektīvākais pārvietošanās veids. Nu varbūt to pārspēj vienīgi burāšana, bet nezinu daudzus, kas ikdienā uz darbu burā Nesteidzīgi braucot, līdz apm. 15km/h, cilvēka enerğijas patēriņš ir mazāks nekā ejot kājām 5km/h. Tātad arī svīšana ir mazāka.

Par autores tēmu. Es lietoju divus velosipēdus - dārgo un ērto ikdienā un otru lētāku, kad vajag kaut kur atstāt sabiedriskā vietā.

Lapsēns

Nesteidzīgi braucot, līdz apm. 15km/h, cilvēka enerğijas patēriņš ir mazāks nekā ejot kājām 5km/h.
Tieši tā. Un pat vasaru rīti LV parasti ir dzestri, nenotiek nekāda sasvīšana, ja brauc mierīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433999