Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grieķija, Korfu

Edene

Plānojot ceļojumu, priecāšos palasīt citu (vēlams svaigus, bet var arī ne tik ļoti) pieredzes stāstus par atpūtu Korfu salā Grieķijā, iespaidus, tips&tricks


Laurukss260

Labprāt palasīšu, mēs arī šogad pirmo x uz Grieķiju uz Korfu salu. Biļetes jau kabatā, viesnīca nobukota, transfērs arī.


Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

Amnesia

Bijām ar ģimeni 2022. gada vasarā. Īpaši neko nevaru ieteikt. Ceļojumus plānoju ar tripadvisor, izpētu, kas mums derētu, bet ko varam izlaist. Uz salas ir paliels akvaparks ar viesnīcu. Man parasti tādi nepatīk, bet šis bija labs. ja paliek viesnīcā, tad akvaparks par brīvu. Viesnīcu var dabūt ar ,viss iekļauts'. Viesnīca un ēdamais normāls, izvēle pietiekama, nekas šiks. Tas bērniem, ja bērnu nav, tad nav vērts tuvumà ràdīties.

Papildināts 05.02.2023 22:06:

Ar auto izbraukājàm salu, izīrējam kvadarciklus.

Princa

Mums svaiga 2022.gada pieredze, Korfu ir ļoti zaļa un skaista sala.Mašīnu neīrējām, izmantojām vietējo sabiedrisko transportu, visur varēja izbraukāt.Ekskursijām ņēmām vietējā tūroperātora piedāvājumus.Patika Korfu ekskursijas tūre ar autobusu , pa visu salu izvadāja un izstāstīja.

Vienaigais gribu brīdināt, neņemiet viesnīcu blakus lidlaukam.Mēs paņēmām, rēkoņa briesmīga, kad tāds liels gaisa kuģis nolido gar logu.Pirmo reizi, ēdnīcā pat dakšiņa aiz šoka izkrita no rokas, pēctam jau pieradām .


Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !


Korfu ir brīnišķīga sala. Nedēļas laika bija par maz, lai izbraukātu visu salu. Skaistākās pludmales atradām starp Cape Drastis un Sidari. Noteikti iesaku vienas dienas braucienu ar kuģīti uz Paxos un Antipaxos. Apmeklēt Ahileja pili (ko savulaik cēla Austrijas imperatore) Senie klosteri - Paleokastricas, Valcherna. Seno kalnu ciematiņu Palea Peritheia un daudzus dabas brīnumus, kuri tur ik uz soļa. Korfu ir ļoti skaista.

Paldies, ka dalāties ar pieredzi, noteikti ņemšu vērā ieteikumus. Skatos, ka katrā salas galā ir cita noskaņa, kuru galu ieteiktu, lai apmestos? Noteikti paturēšu prātā ieteikumu neapmesties netālu no lidostas, tieši skatījos, ka tur lētas cenas naktsmītnēm.

zmarina

Korfu ir tik forša sala, ka nevaru pat iedomāties neņemt auto un nebraukt apkārt... Biju oktobrī, nomas auto, ja neņem kādu glaunu eksemplāru, bet parastu mašīnu, bija max 40 eur dienā. Mēs paņēmām no sākuma auto uz 3 dienām, bet sapratām, ka pa maz. Pludmalē vairāk pa 2 h nav ko darīt. Tāpēc paņēmām vēl uz pāris dienām. Apskatījāmies gandrīz visus objektus, izstaigājām dabas takas., peldējāmies katru dienu citā pludmalē.

Tā kā man ceļojumos viesnīca vajadzīga tikai pārgulēt un paēst, tad 5* ar AL nav aktuāla. Dzīvojām Moraitikā. Neliela viesnīciņa ar. HB. Līdz jūrai 3 minūšu gājiens. Pludmalē vairākas kafeinīcas ar mūziku, var vakaros izdejoties.

Nedaudz par apskates vietām. Mēģināšu pēc kārtas. Galvaspilsētā var izstaigāt centru, man patika, ir 2 cietokšņi, ja ir laiks, var apskatīties. Uz to gan labāk ar sabiedrisko, ja tuvu, jo ļoti daudz tūristi, auto stāvvietu brīvu dabūt grūti, speciāli braucām pēcpusdienā, tad vismaz kāda vietiņa atrodas. Netālu Pontikonisi, baznīciņa, var pavērot lidmašīnas, jo atrodas lidostas galā. Achilleion, jeb Sisi pils bija vilšanās, jo daudz kas ciet, tāda pabružāta, nekas īpašs. Tālāk Korfu vecākais olīvkoks, tur augšā var sagaidīt saulrietu. Kavos, tur var aizbraukt līdz pašam ragam. Ja patīk, var staigāt pa takām. Aiz Linia Cedar Forest, nedaudz līdzīga Kuršu kāpai vieta starp ezeru un jūru. Gardiki pilsdrupas (nekas īpašs) un ala. Agios Gordios interesanta pludmale. Auto atstājām augšā viesnīcas Mayor La Grotta stāvlaukumā, caur viesnīcu nogājām lejā uz pludmali. Kaiser’s Throne, Pelekas burvīgs skats uz visu salu. Paleokastritsa klosteris, blakus vairākas skatu vietas, ļoti patika. Lejā nobraucot ciematā var sarunāt izbraukt ar nelielu motorlaivu uz Blue eye grotu, max stundu, labi skati. Angelocastro cietoksnis ar burvīgiem skatiem. No Afionas var pa diezgan stāvu un garu taku noiet uz Porto timoni pludmalītēm. Atrodas dažu metru attālumā pretējās raga pusēs. Var aiziet līdz raga beigām. Sidari, skaisti skati, maza pludmalīte, var izpeldēt caur Erota kanālu zem klints. Viena no mana mīļākām vietām Monastery of Pantokrator. Pastaigu takas uz visām pusēm. Populārākā uz Seno pilsētu Old Perithia. Taka diezgan grūta, bet pie tās pilsētiņas var piebraukt no citas puses arī ar auto. Un pati interesantākā vieta, patīk pat vīriešiem, kuru redz no visām pusēm, ir Radars (Rantar). Var pieiet pie paša radara, skati uz visām pusēm. Laikam var arī piebraukt, vismaz ceļš bija. Bet mēs gājām pa takām, sākām no Ano Garouna.

Laurukss260

zmarina
Paldies, ka padalījies. Ļoti skaisti aprakstīji, noderēs.


Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

zmarina
Paldies, ka dalījies! Vai sanāca apmeklēt galu, kur ir Arkoudilas path, Potamakia beach? Interesē, kā tur ir, vai ir vērts


zmarina

Edene
Bijām netālu, Kavos. Tieši Arkoudilas path, Potamakia beach nebijām. Tur jārēķinās, ka daudzi it kā kartē iezīmētie ceļi patiesībā ir vairāk gājējiem vai riteņbraucējiem domāti. Ļoti šauri, akmeņaini un nelīdzeni. Mēs jau tā vairākās vietās pat likām akmeņus zem auto riteņiem, lai varam izbraukt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434021