Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

CSDD-parkapums

Denissz

Sveiki Forumieshi!!

Te tads jautajums man ir ,par shadu parkapumu...

55.23 Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas. Tas ir likumaa!

Nekur nevaru atrast likumu kur ir rakstiits ka man atkal jaliek viss pa jaunu kaut gan atnema uz 6 meneshiem iedeva 5 punktus un 450 euro sodu ,atruma parkapums bija 67km/h

Informācija par personas liegumiem:

• Liegums attiecas uz sauszemes transportlīdzekļu vadīšanu
  • Tiek atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības
  • Vajadzēs kārtot teorētisko eksāmenu vadīšanas tiesību atjaunošanai
  • Vajadzēs kārtot braukšanas eksāmenu vadīšanas tiesību atjaunošanai

• black sand

67 hm/h virs atļautā ātruma, gribētos piebilst.

Eksamens vai tad nebija par atkārtotu pārkāpumu neilga laika posmā ko tagad pēc jaunajam izmaiņām nerēķina kopā bet katru ka atsevišķu pārkāpumu un attiecīgi stājas spēka prasība atkārtot vadīšanu un teoriju tiem sakrājoties

Pats vainīgs. Tiem, kas brauc normāli, tiesības neatņem. Vēl kauns nākt uz forumu un prasīt padomus

Denissz

17.pants

https://m.likumi.lv/ta/id/303007-administrativas-atbildibas-likums

Es būtu pat neatgūšanu. Šādus idiotus uzskatu pat potenciālajiem slepkavām.

TeoBarta

Denissz
    Tev nav ko darit uz koplietošanaa ceļiem. Painteresējies, kādiem papīriem jābūt lai mauktu pa sāls ezeru, vai citām ātruma trasēm.

Jālasa noteikumi. Man šķiet, agrāk, lai kārtotu atkārtoti vadīšanas eksāmenu, teoriju, braukšanu... bija atņemtas tiesības 1 gads. Laikam jau kas mainījies. Arī 5 punkti nav nekas. Nu ja iepriekš nav kāda punktu bagàža jau iekrāta un nedzēsta.
    Katrā gadījumā - man ir sanācis izbraukt cauri Bikstiem ar 102... tapt slaidi apturētai. Sodu samaksāju. Punktus laikam arī salika. Bet vadītāja apliecību meviens neatņēma.
    P.S. Gadījās nejauši. Parasti pa apdzīvotām vietām ātruma režīmus ievēroju.

Paldies visiem par atsauciibu!

P.s Es jau skaidrojos ar CSDD ,kaut kas top jauns soda pieskirsanas zinjaa..

atrakstishos sheit kas tur buus...

teite

Nu, ja likumā noteikts, ka jāliek eksis, tad jāliek. Pieņemu, ka tur spriedumam arī pārkāpēja vecuma faktors, kur lēmējam radies iespaids, ka tā būs pareizi, diskusijai nav vietas. Ja nebūtu pamatoti, gan jau nebūtu lemts par tiesību atņemšanu.

Ir gadījies svešā vietā uzņemt ātrumu, kamēr vēl apdzīvota vieta nav beigusies, vizuālā aina bija subjektīvi maldinoša, ka nekā vairs nav un ir jau "ārpus apdzīvotās teritorijas" (tukšs ceļš, kādas zīmes bija, nepamanīju, kas tieši, māju vairs nav, pāris krūmi, krūmā cp , tipiska lauku ceļa aina). Ja cp būtu noķēris bišķi tālāk un ar vēl lielāku ātrumu (bija ap 80km/h jau ieskrējiens noķerts), arī varbūt sveikā netiktu cauri. Toreiz mana reakcija pie apturēšanas uz "pārsniegts ātrums" laikam bija tik neviltota, ka cp palaida ar brīdinājumu. Bet tas pirms gadiem padsmit, varbūt tagad vairs neizšļūktu cauri sveikā identiskā situācijā

Unnnn... Pēc pieredzes, reālus sodus liek atkārtotiem pārkāpumiem. Tā ka ir vērts padomāt, ko dara uz ceļa.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Nu vadishanas eksamens jau atkritis !!jakarto tikaj teorijas eksamens.

Ja uz cela ir jadomaaa stridu nav ,vienkarshi jasoda atiecigi neviss ta kaa pedejo alkashu,njemot veraa ka man nebija nekaadu parkaapumu pedejo 5 gadu garumaa,te nedaudz uzstiepu laj vareetu apdziit 2 mashinas ,,,nu un shaads rezultaats...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
    Ienākt forumā | Reģistrēties
    18434035