Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baha ziedi - eksāmens?

sinlivenial

sinlivenial

Labvakar!

Vai kāds var padalīties ar atsauksmēm par šo maisījumu? Vai tas tiešām ir efektīvs un palīdz? Paldies!

daudziem palīdz, jā. bet tur vairāk ir placebo nevis reāls zinātniski pierādīts efekts.

ja tev ar to nekādu problēmu nav, tad kāpēc nemēğināt?

sinlivenial

Frivole
Jā, tieši tāpēc arī gribas redzēt, vai ir kādam līdzējis, jo vairāk tāpēc, ka zinu, ka tās nav zāles ar pierādītu efekth

"Exam" ir labs. Jāsāk lietot kādas 2 nedēļas pirms eksāmena (to pašu saka par "Nervostrong" un visādiem tamlīdzīgiem preparātiem). Meditācija labi palīdz nomierināties, tikt galā ar satraukumu.

sinlivenial

Bzzbzz
Kā Jūs lietojāt šo produktu? Es nopirku graudiņus, lietoju 3x dienā pa 5 graudiņiem, pagaidām efekta nav - pēc cik ilga laika redzami pirmie rezultāti?

sinlivenial
Manuprāt, palīdz. Anglijā tie "Rescue Remedy" Baha ziedi ir nopērkami aptiekās. Un efektu neapšauba tie, kuri to pērk.

Es lietoju pirms dzemdībāmm, un, manuprāt, deva tādu lielāku mieru un pārliecību!

Kādu tad efektu tu no tiem gribi? Tam jau nebūs tāda ļoti sajūtama efekta kā kādam nomierinošām zālēm. Tad jau jāprasa ģimenes ārstam, lai raksta "Noofen'. Tam būs tiešām jūtams efekts.

Papildināts 10.03.2023 11:38:

sinlivenial
Jālieto, kā norādīts instrukcijā.

sinlivenial

Meauk
Es lietoju noofenu, bet man ir ne tik daudz trauksme, kā problēmas saņemties un koncentrēties. Jāuzraksta gala darbs, bet nekādi nevaru piesēsties pie viņa, tāpēc arī nopirku šo līdzekli g.k. lai uzlabotu koncentrēšanos

sinlivenial
Tad diez vai tas tev palīdzēs. Tādas iedarbības tam nav, kādu tu gribi.

Papildināts 10.03.2023 13:13:

sinlivenial
Te drīzāk prasās kāds koučs, kas spētu paraudzīties un tev radītu spēju atrast savu  motivāciju, iekšējo un ārējo, lai to darbu uzrakstītu un pabeigtu studijas!

Pēdējās izmaiņas: Meauk, 10.03.2023 13:24.

sinlivenial

Meauk
man jau nav variantu nepabeigt, vienīgi absolūti nav enerģijas (?) uz rakstīšanu.. es varu visu māju pārkārtot, skapi izrevidēt, ēst uztaisīt, bet uz gala darbu galīgi grūti saņemties.. un pati tēma ir interesanta un saistoša, nezinu, ko lai dara. zinu, ka tāpat jāpabeidz ir, vnk gribas to darīt tā lēnām un mierīgi, nevis pirms deadlina skriet un grābt.. tāpēc arī paņēmu šo maisījumu cerībā, ka palīdzēs

" Baha ziedu kombinācija „Eksāmens” palīdzēs jums, gatavojoties eksāmeniem un visa veida pārbaudījumiem, kā arī eksāmenu un pārbaudījumu laikā – būsiet uzmanīgs/a, pašpaļāvīgs/a, ar labām koncentrēšanās spējām: mežvītenis (Clematis) un parastā zirgkastaņa (White Chestnut) palīdzēs sakoncentrēt domas, goba (Elm) palīdzēs nenolaist rokas un tikt galā uzdoto, drudzenīte (Gentian) – palīdzēs nezaudēt drosmi, lapegle (Larch) – cels jūsu pašapziņu."

pēc apraksta jau izskatās cerīgi

sinlivenial
Drīzāk uzliec pati sev mērķi - uzrakstīt katru dienu 5 vai 10 lpp. no tā darba!

Piespiest kādu sākt rakstīt diplomdarbu - diez vai kādiem pilieniem tas ir pa spēkam

Ar Baha ziediem pašu eksāmenu laikā tiešām var būt mierīgāks!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434625