Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baha ziedi - eksāmens?

sinlivenial

sinlivenial

Meauk
tā laikam būs jādara,paldies

sinlivenial
Lai veicas!

Tu to vari!!!

sinlivenial
7-10 graudiņi vismaz 4x dienā zem mēles un ļaut izkust. Man nebija efekts tā uzreiz ar pirmajiem graudiņiem. Jālieto regulāri, cik katrs pats jūt, ka vajag. Ja ir sajūta, ka negribas/nevajag lietot, tad tas nozīmē, ka nevajag. Pavisam citus Baha ziedu graudiņus vet. ārsts izrakstīja mūsu mincim.

Enerģijai ir citi Baha ziedu graudiņi.

Eggy

sinlivenial

izklausās, ka Tev vairāk tāds Hornbeam (Skābardis) gadījums, kad nevar pieķerties un uzsākt. Visu laiku atrodas iemesli, kāpēc ieplānotos darbus jāatliek, un atrodas citas lietas, ko vajag "vispirms" izdarīt - kafiju padzert, māju sakārtot, kādam piezvanīt... utt. Tā kā tramplīnlēcējs, kurš nekādīgi nevar saņemties un nolēkt...mīņājas uz vietas 10, 20,30 minūtes .... Bet ja šis cilvēks tomēr saņemas un uzsāk darīt, tad lietas aiziet no rokas. Ja tas ir Tavs gadījums, tad ieteiktu pievienot arī Skābardi.

Pēdējās izmaiņas: Eggy, 11.03.2023 01:07.

Baha ziedi - veselība pašu rokās!

Taro nedēļas prognozes - facebook grupa Ievas Taro

sinlivenial

Liels paldies! Noteikti palasīšu informāciju

jāsāk jau ir kaut kas darīt lietas labā, savādāk es tiešām tāds slikts tramplīnlēcējs esmu - ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē

sinlivenial

Eggy
bet principā es varu turpināt lietot arī to exam, pareizi saprotu?

Eggy

sinlivenial
Jā, protams, vari turpināt lietot. Baha ziediem ir tā labā īpašība, ka pat ja konkrētais zieds Tev nebūs nepieciešams, viņš pilnīgi noteikti netraucēs un nekādus nepatīkamus blakus efektus neradīs.

Tomēr Exam izveidots, vadoties no tādām tipiskākām grūtībām, ar ko nākas saskarties cilvēkiem, kam priekšā eksāmeni. Mešvītenis palīdz pieslēgties realitātei šeit un tagad, zirgkastaņa palīdz atbrīvoties no domām, kas riņķo galvā un traucē koncentrēties, goba palīdz sajust, ka es to varu un spēju, drudzenīte palīdz nenolaist rokas pie pirmām grūtībām vai sarežģījumiem, bet lapegle vienkārši ceļ pašapziņu un palīdz apzināties - jā, es to varu !

Pec Tevis rakstītā man izklausās, ka ar šo visu Tev ir ok, bet vnk nevari saņemties uzsākt - ja tā, tad Hornbeam (skābardi) redzu kā galveno līdzekli. Bet noteikti vari turpināt arī Exam. Lieto tos kopā. Vienlaicīgi var droši lietot līdz 7 Baha ziediem. Hornbeam vari vai nu graudiņos, vai arī koncentrātu ūdenī. Vari vnk kādas 10 - 15 piles koncentrāta iepilināt dzeramā ūdens pudelītē un pa dienu izdzert pa malciņiem.

Baha ziedi - veselība pašu rokās!

Taro nedēļas prognozes - facebook grupa Ievas Taro

sinlivenial

Eggy
paldies, noteikti paskatīšos! Pēc Jūsu apraksta šķiet, ka tieši mešvītenis un zirgkastaņa ir tie, kas šobrīd ļoti aktuāli

Man ļoti patīk "5 flower" graudiņi, arī ziede. Vispār gan Baha ziedi, gan homeopātiskie preparāti ir ļoti iedarbīgi. Lai jau citi smejas un sauc par placebo efektu. Galvenais, ka palīdz.

sinlivenial

Bzzbzz

Vai Jūsu pieminētie 5 flower graudiņi arī ir pielietojami manis pieminētajā situācijā? Kad Jūs viņus lietojat, pie kādām situācijām?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434625