Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Baha ziedi - eksāmens?

sinlivenial

sinlivenial
Iekopēju aprakstu: "5 ziedi" (5 Flower) ir vispopulārākā un visbiežāk lietotā Baha ziedu kombinācija. Produkts paredzēts emocionālā līdzsvara atgūšanai pirms/pēc ārkārtas situācijām (pirms un pēc nepatīkamiem notikumiem (piem., strīda, operācijas, tiesas procesa, publiskas uzstāšanās u.tml.), pēc izbīļa (piem., ceļu satiksmes vai sadzīves negadījumiem), strādājot stresa pilnās situācijās utt. Tā nosaukumi – Rescue ‘glābējs’ vai First Aid Remedy ‘pirmās palīdzības līdzeklis’ – liecina par šīs Baha ziedu kombinācijas lietojumu.


es vakar ar biski papetiju tos Baha ziedus,pat izgaju tetsu ar 200 jautajumiem taja majas lapa.

Izdeva daudzus varianus,kurs varetu dzert,bett tta ari nav skiadirbas.

Man vajag tadus,kas paidz pie nenormalas trauksmes,stresa 24 st dienankati,pat ja itka viss ir ok,es stresoku,naktis neoeju aizmigt,ja aizmiegu mostos ar traku sirds sisanos,mocos pa gultu,visu laiku esmu bez energija.Un uz visa ta fona lien ara vsiadas kaites.Bet ta ar nezinu kadi labak deretu.

Eggy

vilhelmine333
Hmm, te jasaprot, kas par iemeslu tādam nenormālam stresam. Vai Jūsu dzīvē tiešām tagad ir kaut kādi ļoti satraucoši notikumi vai arī tās ir sekas tādiem notikumiem ? Vai arī Jūs tā tagad it kā bez īpaša iemesla reaģejat uz visu ? Vai Jūs pati varat iedomāties, kāpēc Jums ir tāda trauksme? Kad tas sākās, vai tad bija kādi zīmīgi notikumi dzīvē ? Jūsu gadījumā noteikti vajadzētu individuālu terapiju.


Baha ziedi - veselība pašu rokās!

Taro nedēļas prognozes - facebook grupa Ievas Taro

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434625