Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hobiji.

liidumniece

Cāļdāmas, dalieties ar saviem sirds hobijiem. Kas jums sagādā prieku, atslābina prātu?

Iestājies tukšums, meklēju idejas, lai dzīve nerēgojas tāda kā profila bildē.

Babs

Ēst gatavošana. Eksperimenti, receptes, dažādu tautu virtuves, jaunas tehnikas, ēdiena un vīna sapārošana.

Life is hard but, thankfully, short

Minna73

Ja es mekletu hobiju, tad gribetu iemacities skaisti fotografet, apstradat bildes utt . Pati priecatos par skaistiem foto un citiem raditu, piemeram ig, Facebook.

Indza

Prātu atslābina un prieku sagādā grāmatu lasīšana, sportošana, un dārzs.

Savukārt prātu nodarbina un tonusā tur izglītošanās. Esmu no tiem kuri visu laiku kaut ko mācās, gan darba vajadzībām, gan sev par prieku. Regulāri piesakos projektos, kas ir iespēja ceļot vairākas reizes gadā.

Hobijs klasiskā izpratnē ir koncertu apmeklēšana. Gan Latvijā, gan citur Eiropā. Vakar biju uz Robiju Viljamsu, tālāk ir plāni līdz rudenim, katru mēnesi jābrauc vai jālido uz kādu koncertu.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

teite

Hm. Pārdomas par Kas jums sagādā prieku, atslābina prātu? Īstenībā ļoti daudz kas, ko pat nesauktu par hobiju. Vai arī... Jānonāk pie secinājuma, ka hobijs ir dzīvot. Pilnvērtīgi un ar prieku, katru minūti apzinoties, ka tas, ko daru, ir forši. Hobijs atrast foršo katrā sīkumā.

Kā t.dz., dziedot dzimu, dziedot augu, dziedot mūžu nodzīvoju..... Stāsts jau nevis par dziesmiņu, bet par attieksmi, pirmkārt, pret sevi

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Takā mana dzīve ir gandrīz tikai un vienīgi hobiji un arī darbs ar tiem saistīts, man patīk viss kaut kas. Ik pa laikam izdomāju kaut ko jaunu un ja man patīk vai padodās, tas ar mani paliek.

Pameklē iedvesmu Pinterest. Es ik pa laikam ieraugu tur ko tādu, ko pašai gribās un tad izdomāju pati arī uzveidot.

Tagad esmu aizrāvusies ar izšūšanu un tamborēšanu. Saskatījos smukas bildes ar visu ko, ko man gribās un tagad mēģinu uztaisīt pati. Un sanāk. Vakaros pie seriāla, kā reize.

Vēl mana lielā aizraušanās ir telpaugi. Tiem gan ikdienā baigi daudz rūpes nevajag, ja vien nav kādi 70 kā man, bet arī saistībā ar tiem vienmēr atrodu ko jaunu ko darīt.

Bet tiešām, Pinterest ir vieta kur smeļos 90% savas iedvesmas un idejas.

filozofe

Indza
Kas tie par projektiem, ja drīkst jautāt? Specializēti, pieejami šaurai grupai vai publiski?

Indza

filozofe
ES finansēti projekti, kursi, semināri, saistīti ar profesionālo pilnveidi. Esmu pedagogs.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Dārzs ir mans hobijs. Bērnībā vecākiem bija saimniecība, man ļoti riebās tur strādāt. Vecāki mani motivēja ar samaksu, protams, ka diezgan lielā piespiedu kārtā i zemenes lasīju, i tomātu pazares izkniebu, i gurķus lasīju.Pie sevis nosolījos ka nekad mūžā man nebūs dārzs. Še ku reku, vecums nāk un vilkme ņemties pa piemājas dārzu tikai aug. Interesē gan ēdamās lietas dārzā, gan skaistās. Daudz ko esmu apguvusi, bet vel vairāk ir jaapgūst. Daudz lasu, skatos, izgāju pat kursus ainavu arhitektos. Ļoti patīk. Šad tad palasu kādu interesantu grāmatu, bet prasās kādu aktīvāku hobiju.

Gygy

Manu laiku norij istabas augi, mājas labiekārtošana/interjers, dārzs un grāmatas.. principā viss laiks ārpus darba un ģimenes aiziet šīm lietām..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434655