Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīves meklējumos atrast pareizo ceļu

Harmanova

Katram savs

Harmanova
Tā mani iedzina, ka nekad ilgāk par plkst 16 neatrados ārpus mājās, jo nervozeju par zvanīšanu, bļaušanu.
Vai šis ir joprojām?

Harmanova
Es būtu ļauna pēc šādas vīra iznešanās 20 gadu garumā, - piekristu iet pie psihologa, uzrakstītu garu un sīki, smalki izskaidrojošu vīra uzvedības, īpašību un attieksmes aprakstu pret tevi, attiecībām, ģimenes dzīvi, uz padsmit lapām, iesniegtu tam psihologam tikšanās laikā un pagrieztos un aizietu, nosakot, lai veic uzlabojumus vīrā ! Un tas vēl būtu pieklājīgi

Gemma

Vai tu ar to vīrieti pēdējo 20 gadu laikā esi jutusies tā pa īstam laimīga? Priecīga par to, ka viņš tev ir? No sirds pateicīga un priecīga par to, ko viņš tev dod (jebkādā veidā, emocionāli vai materiāli)?

Vai tev ar viņu mēdz būt arī ļoti, ļoti labi?

Tad ir vērts doties pie psihologa.

Bet arī tāpat var aiziet - tas palīdzēs tev arī labāk saprast, vai kaut nedaudz ir vērts domāt par turpināšanu. Vai pastāv iespēja, ka jūs kopā varat justies labāk nekā atsevišķi.

Harmanova
Pilns dažādu mājvietu dažādās cenu kategorijās Airbnb un citur. Noīrē vismaz uz nedēļu un aizdoties padzīvot un saprast sevi!

Papildināts 10.03.2023 19:04:

Harmanova
Plus palasi visu ko par pusmūža krīzi! Kā reiz šis vecums ir tas, kad arī sievietēm apnīk ierastā dzīve,jo sevišķi, ja tā ilgstoši nav dzīvota pēc savām vajadzībām un vēlmēm, bet tikai pēc otra vēlmēm un uzbraucieniem.

Ap 40 un 40 + rodas vēlme dzīvot beidzot tā, kā pašai patiesi gribas!

Dizspare

Tā, kā Tu noraksturoji savu ilgtermiņa vīru, šķita, ka dzīvojiet katrs savu dzīvi un vārds mīlestība tur vispār nav dzirdēts.

Bet... to, ka vīrs interesējās par Tevi, grib attiecības ir pat labi. Jaunāki nepaliekam, Tu mājsaimniece, ej uz jogu, spēlē tenisu, ievies suni, brauciet ceļojumos, ejiet uz pāru terapiju, a ko ne? i dzīvesprieks uzradīsies, varbūt attiecībās būs izmaiņas.

Katram savs

ej uz jogu, spēlē tenisu, ievies suni, brauciet ceļojumos, ejiet uz pāru terapiju, a ko ne?
Un tomēr. Es varētu sākt visu to darīt, ja ES to sagribētu. Nevis tāpēc, ka vīrs grib, un citādi ir neapmierināts ar mani.

Ja tas tirliņš tev saka, ka jāiet pie psihologa visu izrunāt, bet tai pašā laikā saka, ka tu vainīga, NEKAS TUR NEBŪS LABĀK, NEKAD.

Dizspare

Katram savs
Protams protams, ND vīrs teiks ejam vakariņās uz Vincentu! Nekādā gadījumā nedrīkst iet, jo ES to neizdomāju.

Kustības rada labu garastāvokli, un tas ir, kas trūkst autorei. 20 g mocīties ne katra varētu. Tagad kautko grib, bet negrib.

Lai sāk ar jogu un skriešanu, neliela investīcija sevī un savā garā.

Harmanova
Kā ar seksu, ir ok? Mīli vīru vai dzīvo pieraduma un ērtību dēļ?

Papildināts 10.03.2023 20:16:

Vispār atvaļinājumā aizbrauc viena kādā garākā ceļojumā un paskaties uz to visu no malas. Vai ilgosies atgriesties, vai vēlēsies, kaut atpakaļ nebūtu jābrauc. Tas arī būs rādītājs, glābt tās attiecības vai tīt makšķeres.

Bernus jautājumos šķirties vai nešķirties gan nejauc iekšā. Tā nu ir vienīgi pieaugušo atbildība. To nedrīkst nogrūst uz bērnu pleciem.

Ja tev saka, ka jāiet pie psihologa visu izrunāt, bet tai pašā laikā saka, ka tu vainīga, NEKAS TUR NEBŪS LABĀK, NEKAD.

Nekas nemainīsies. Viņš ir labs, visas problēmas ir Tevī? Vainīga esi Tu? Tā tas arī paliks vienmēr.

Ja Tavs lēmums šķirties nav spontāns, bet pārdomāts - dari to. Vari pirms tam padzīvot atsevišķi, bet ne jau nedēļu, tas nekas nav. Ilgāk. Un tad sapratīsi, vai viņs Tev pietrūkst vai nē. Vai ilgojies vai nē. Tieši pēc viņa, nevis pēc pierastās dzīves.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434669