Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīves meklējumos atrast pareizo ceļu

Harmanova

Ir nonācis tiktāl, ka paziņoju ka gribu šķirties. Neuztrauc ka jāiet prom no ģimenes mājas uz īrētu dzīvokli.

Tak solījies būt kopā priekos un bēdās.

Harmanova
Lūdzu neieklausies ko Tev šeit iesaka par šķiršanos, tādas muļķības var ieteikt sievietes, kurām skauž, ka Tev labs vīrs un bērni, kā arī 20 gadi pavadīti ģimenē.

Visu, ko Tu aprakstīji, ir izjutušas visas un visi. Kuram pārim pēc entiem kopdzīvē pavadītiem gadiem nav kādas pārdomas par tagadni, nākotni, par savu dzīvo kopumā un par savu laulību?
Varbūt tiešām labs psihologs būs palīgs?

no malas

Tikai 39 gadi? Nopietni?

Papildināts 10.03.2023 21:39:

Man no citām tēmām iespaids, ka tādā izčākstējuma ziņā drīzāk kādi 139 varētu būt.

a²+b²=c²

Harmanova
Jūs esat izauguši no tām attiecībām un ļoti atšķirīgi ka cilvēki. Pie psihologa, protams, var aiziet. Bet tā ir manipulācija un psihologs to uzreiz atdodīs

Papildināts 10.03.2023 22:06:

Ja cilvēki apzinās, ka attiecības grib uzlabot, viņi saprot, pirmkārt, savas kļūdas un strādā ar sevi. Bet, ja otrs tikai vainīgs un tas otrs neatbilst nekādiem pirmā priekštatiem, tad nevajag varmākot, bet iet un meklēt sev to ideālo sievu. Knapi 40 gadi autorei, bet tāda bezspēka un smaguma sajūta no tām attiecībām. Nav jābūt kopā ar varmāku, esi pelnījusi ko labāku.

Pareizais ceļš jau iesākts un tas jāturpina nevis jāmaina.

Vai škirties izdomāji tu pati? Bez citas ietekmes? Nav citas simpātijas? Nav draudzeņu "labvēļu"? Neapdedzinies.

Papildināts 10.03.2023 22:56:

Pasaki vīram, lai ļauj tev elpotbun dzīvot, apdomā velreiz.

Papildināts 10.03.2023 22:58:

Sen sen atpakalj jutos līdzīgi un daudzi iespejams tā jūtas. Nenozeloju, ka joprojam ir gimene.

Papildināts 10.03.2023 23:01:

Man gan iekšā ir kaut kas "sindisks" par to, cik svarīga ir pilna gimene un ko tad viss atstaj berniem.

viedaminka

Strīdamies par to, ka vīrs bieži man liek būt tādai kāda neesmu. Īsos vārdos, lai esmu interesantāka, sportiskāka, vairāk kopju sevi, atrodu sev interesi, runāju vairāk.

Jo saka, ka es vainīga, man nekas neinteresē, viņš grib, lai atrodu sev dzīvesprieku, intereses, grib, lai abi kopā pavadām laiku.

Es tēmas pieteikumā nesaskatīja neko tādu, lai būtu no vīrieša jābēg prom. Manuprāt, vīrietim ir taisnība, jo spriežot pēc viņa pretenzijām, tev psihologs noderētu. Uzskaitītās pretenzijas rada aizdomas par depresiju vieglā formā. Ja tas tā ir, tad šķiršanās tevi novedīs līdz ārsta kabinetam.

Vīrietis, tev, protams, nav ideāls, bet neviens cilvēks nav ideāls. Manuprāt, problēma ir tavā uztverē nevis viņa uzvedībā.

Tu nepariezi izmanto laiku. Vīrs strādā, tātad tev liela daļa dienas ir pašai. Dari ko un kā gribi tai laikā, dzīvo sev tās stundas. Nevis gaidi vīru un tad zāģē, ka nelauj dzīvot.

Harmanova
es atceros tavu temu par tuksu cilveku. Tas virs tez zagis kvadrata - ja pareizi atceros jus jauni sagajat kopa un vins visu laiku ta iznesies. A tu esi introverta, noslegta un vnk gaji pa straumi domajot ka tev problema. Godigi sakot, pec tas temas es tikai varu apsveikt skirsanos un ka esi sanemusies - vins tev vairs nesaka, lai aizver muti? Man liekas tur jau bija skaidrs ka tavs virs ir toksiks un no vina jau sen pa gabalu jaturas - tu biji loti pasiva. Bet malacis, ka esi izaugusi un sapratusi, ka piekstelpas paklaja loma tev neder.

Aizspogulija1

Vīrs samērā greizsirdīgs, narcistisks, nervozs, agresīvs. Es īpaši nekur netiku laista, turēt jau neturēja, bet emocionāli panāca, ka negāju nekur.
Viņš parasti atslēgas nebija līdzi paņēmis, trubiņā paceltā balsī prasīja kur vazājos un kāpēc neesmu mājās. Tā mani iedzina, ka nekad ilgāk par plkst 16 neatrados ārpus mājās, jo nervozeju par zvanīšanu, bļaušanu.
Viņš arī ir tāds cilvēks ar īpatnēju raksturu, man bieži bija reizes kad kauns bija par viņa teikto, lecigumu, pārākumu. Daudzi man teica, kā tu vari ar viņu dzīvot.
Neko sev zelta gabaliņš, kura dēļ vēl sevi jāpārtaisa

Visām tādi esot, un par tādu jāapskauž? Nē nu OK

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434669