Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīves meklējumos atrast pareizo ceļu

Harmanova

bumburums

krisdoliite
Turklāt ja vienreiz padodas, tātad nākamreiz, ja ar pirmo negrib padoties, jāspiež tikmēr, kamēr padodas (jo taču vienu reizi jau padevās). Pēc gadiem šādas dricelēšanas, nav vairs opciju nepaklausīt, jo tas, kas notiks līdz brīdim, kad upuris neizbēgami paklausīs, tas būs murgs.

Retrospektīvā atceroties tās kontrolfrīka žēlabas, tās ir izsmiekla vērtas, jo runas stils ir tāds, it kā dzīvesbiedrei būtu divi gadi, a viš būtu noraizējies tētucītis:

Tu jau mani nekad neklausi;
es jau tev būtu pateicis, kas tev jādara;
re kā sanāk, ka mani neklausa;
kā tu varēji, nepaprasīt man atļauju;
nu ja, es jau nekas neesmu;
tā nevar, kas būs, ja tu mani neklausīsi;
es zinu vislabāk, klausi mani!
Pētera sieva gan viņu klausa..

Change your mind and the rest will follow!

bumburums
Pret mani gan tika izmantotas citas "motivēšanas" metodes, bet gan jau kāds cits runā arī līdzīgi kā apraksti.

Li Mei

Nu tomēr 20 gadu laulībā, būtu jocīgi tāpat vien tos nomest zemē, pat nemēģinot ko atrisināt.
Cietumnieks arī cietumā 20 gadus nosēdējis, kāpēc iet ārā un ko mainīt, ne?

Nav vispār tāda uzstādījuma, ka jādzīvo ar kādu kopā. Es arī tāpat kā autore vairāk kā 20 gadus biju attiecībās, tiesa, gan sākumā 4 gadi viens, un tad uzreiz aizgāju pie otra. Nezināju kā ir būt vienam. Tagad esmu jau 3 gadus. Tāda brīvība!!!! Nevienam nav jāatskaitās, nonstopa kompromisi jāveido. Ēd ko gribi, dzer kafiju tik ilgi cik gribi, velc ko gribi, mazgājies dušā cik gribi. Brauc kur gribi, lasi grāmatu līdz trijiem naktī. Es esmu brīva, nenovērtējama sajūta. Galvenais, ka tajos sīkumos ir esence, tad tikai saproti, cik nenormāli pakļauts un sasiets esi bijis.

Un tagad man ir hobiji un sports, un izskats. Viss, pats no sevis. Jā, pirms tam pēdējos gadus nebija vispār ne spēka, ne enerģijas, ne vēlmes.

Komentārs tiek sagatavots elektroniski, un tas ir derīgs bez paraksta.

Harmanova
Tavs vīrs liekas entuziastisks un atvērts jaunām idejām, cik noprotams no šiem tekstiem. Varbūt abiem kopā pievērsies pāra psiholoģijai, vai kādām labām lekcijām, jaunām zināšanām? Iespējams, ka Tavam vīram ir arī kāda labā īpašība, ne tikai tās abjuzīvās un dīvainās. Varbūt, ka viņš pavelkas. Tas pats Torsunovs ( kuru šeit visas gudrās stiprās sievas nogāna) būtu kā palīgs varbūt.

Un silti iesaku neieklausīties šo vīriešsieviešu ieteikumos un tekstos, ko raksta tās dusmīgās feministes. Viņas tikai d.rš aiz gara laika.

LaternaMagica

Un silti iesaku neieklausīties šo vīriešsieviešu ieteikumos un tekstos, ko raksta tās dusmīgās feministes. Viņas tikai d.rš aiz gara laika.

Es, savukārt, silti iesaku neieklausīties tādu svaigi reģistrētu profilu ieteikumos. Jo mēs īsiti nezinām, kāda iemesla pēc d..rš tie.

Pieteicos terapija. Nu vienkārši pie psihologa.

Redzēs. Patreiz ir tā kā sajūta, ka nav spēka aiziet.

Sajūta, ka slikstu apātija. Darbā arī tāda jocīga palieku viss riebjas, neko negribu.

Virs atsūta foto, uzlicis jaunu grīdu istaba un skapīti plauktu kā gribēju kleitām.

Atveru un trula skatos un gaidu kaut kādas sajūtas no sevis, nespēju atzīt bet neko nejutu, pofigs. Varbūt tiešām es tāda esmu. Virs var censties cik grib, bet es tukša, pašpietiekama, labi vienai, nekas īpašs neaizrauj.

Papildināts 22.03.2023 15:21:

Iesakiet labu speciālistu psihologu?

Izklausās pēc dzīves apnikuma, kuru ar D vitamīnu nevarēs izlabot. Jāatrod dzirksts. Kā reiz terapija būs laikā.

Harmanova
Iespējams, ka depresijas iezīmes. Lieliski, ka iesi pie speciālista! Lai viss izdodas!

Rosalia

Man arī rādās, ka autore ir iedzīvojusies depresijā.

Būt vientuļai nav slikti. Slikti ir būt vientuļai laulībā! Un tu tāda esi bijusi visus šos gadus. Tavs vīrs nav tavs labākais draugs un viņš tev nepalīdz augt un priecāties par dzīvi. Žēl, ka viņš nejūtās līdzatbildīgs par tavu nelaimīgumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434669