Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīves meklējumos atrast pareizo ceļu

Harmanova

magoņmaizīte Berta

Viņam ir tiesības dzīvot sev ērtu dzīvi un lai citi pieskaņojas viņa vēlmēm.

To jau nu grib Visi ļaudis, pie tam mums tiek iestāstīts, ka uz to ir arī tiesības

Drīzāk situācijas kopumā cēlonis būs tas, ka cilvēki jaunībā apprecas, paši nesaprotot, ar ko, nepazīstot ne sevi, ne to otru. Toties ar ļoti spēcīgu motivāciju, pirmkārt dabiskā dzimumtieksme, orkārt, ieborētais, ka tā vajag, neprecas un nevar apprecēties tikai lūzeri, treškārt ilūzijas, ka nu tik dzīvos ilgi un laimīgi, un bez kādiem kreņķiem, jo Viņam un Viņai tas tā pienākas. Un ceturtkārt - un tas attiecas uz meitenēm, - vnk negribas Strādāt, taisīt karjeras un visu to, labāk attaisnošu savu eksistenci kā māte un sieva.

A vēlāk izrādās, ka viss ir garām, dzīve ir pilna smaga darba, garlaicīga, grūta un mājās - ne laulātais draugs (draudzene), bet vellls zin kas, ne tur ir ar ko parunāt, ne tev uzsmaidīs, ne seksā sapas. Gudri cilvēki saka, ka smagās situācijās ir trīs izejas - Pieņemt, Cīnīties, Aiziet. Pieņemt ar cieņu pret sevi un citiem mēs neprotam, Aiziet - vīrietis negrib pamest bērnus, sievietei pašas jaunībā pieņemto lēmumu rezultātā nav materiālo iespēju, Cīnīties - nu tad viņi arī cīnās - viens aktīvi, otrs pasīvi agresīvi. Divas žurkas dzīves sprostā.

stingra māte (kuras meitas izaug par kārtīgām mātesmeitām) ir kaut kāds kvalitatīvas bērnības rādītājs.

Par šo man ir tāda piezīme - ir meitenes un puiši, kas izaugs cauri asfaltam un neviena ģimene viņus nesalauzīs Un ir tādi, kurus tipa salauž. Bet ir arī tādi, kurus nav ko lauzt, viņi paši no sākta gala ir tie, kas dara, ko liek, varbūt 40 gadu vecumā aizdomāsies - a moš Tā Citādāk arī varēja No Mātes, kas vnk dzīvo savu dzīvi ar saviem uzskatiem un dara savus darbus, varbūt ir drusku par daudz gaidīt arī to, lai viņa Pati liek savam bērnam pret sevi pabuntoties?


Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!


magoņmaizīte Berta
To jau nu grib Visi ļaudis, pie tam mums tiek iestāstīts, ka uz to ir arī tiesības

Protams grib. Bet ir cilvēki, kas spēj atzīt, ka citiem arī ir tiesības uz savām vēlmēm, un jāmeklē kompromisi, vai kādreiz jāpiekāpjas, ja gribas būt kopā ar tieši šo cilvēku. Viņiem ar vērtību sistēmu ir ok.

Bet ir arī tādi, kas ir gatavi iet pāri līķiem, lai viss notiktu pa viņu prātam. Un šie cilvēki ir gatavi sistemātiski pakļaut otru sev, vienlaikus sūdzoties, ka tas otrs ne tāds, ka viņam nabadziņam jāiegulda milzīgas pūles, lai to otru par cilvēku pataisītu. Visa kopdzīve notetiek vienos vārtos, ja nav tā kā tas viens grib, tad nav nekā.

Es par šiem otrajiem runāju. Viņiem ar vērtību sistēmu ir šķērsām sagājis.

NoSilence

bailīga, iedzīta strupceļā bez sava mugurkaula, spītīga, brīžam bliezu pretī, dabūju arī pretī. Atceros ja biju izgājusi kaut kur ārpus mājas, ar ratiem pastaigā, pasēdēt dārzā aiz mājas utt. Kā iezvanījās telefons palika nervoza un skrēju mājās. Viņš parasti atslēgas nebija līdzi paņēmis, trubiņā paceltā balsī prasīja kur vazājos un kāpēc neesmu mājās. Tā mani iedzina, ka nekad ilgāk par plkst 16 neatrados ārpus mājās, jo nervozeju par zvanīšanu, bļaušanu.
Harmanova
Vai ir kas mainījies šobrīd.

Intraverts jau nevar pārtapt par ekstravertu.


NoSilence

Intraverts jau nevar pārtapt par ekstravertu.
dezavu
Cālis pēc kāda intervāla (lasi: 8 mēnešiem) klabinās tos pašus ieteikumus cilvēkam, kurš nespēj uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Jā, nesaprotu kādēļ tās vecās tēmas paceltas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434669