Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gāzes cenas 2023

Ruter

Kuriem gāzes apkure, vai plānojat šogad pāriet uz citu kurināmo.

Neizskatās, ka gāzes cenas saruks, arī Kalvītis intervijā pāris dienas atpakaļ neko spīdošu nesola.

Man ir sajūta , ka gāzes cenas necelsies. Mēs vēl neesam pārgājuši uz citu apkures veidu. Esam skatījušies un domājuši, bet apkures kamīniem, katliem utml cenas ir tādā kosmosā, ka izdevīgāk maksāt vairākus gadus augstu cenu par gāzi nekā tagad pāriet uz citu kurināmo. Tā ka personīgi mēs šobrīd nogaidam, bet paralēli siltinam utml.

Esmu bezgala apmierināta par to māju, kura atstāju gāzi, nevis satrakojos un parliku uz paneliem. Viennozimigi neredzu tuvākajos 5-7 gados nekadu ipasu vinnestu, bet bardaks gan butu bijis un izdevumi uz liksanas bridi ari.

Little Devil

Bij doma par gaiss-ūdens siltumsūkni, bet nu investīcija paliela. Un pašreizējie rēķini mājai nav tik traki, ir Ok, jo labi siltināta. Citā objektā uzlikām un ekonomija ļoti jūtama, tik elektrībai ar cenas pieleca

Esmu laba meitene, daru visu to pašu ko sliktās, tikai ļoti labi ...

Katram savs

Ruter
Kuriem gāzes apkure, vai plānojat šogad pāriet uz citu kurināmo.
Nē, nav tādas iespējas.

Onra

Pāris dienas atpakaļ pārgāju pie Elektrum, viņi piedāvā zemāku cenu nekā LG. Man māja labi siltināta, tapēc izlīdzinātais maksājums par 110m2 apkuri un karsto ūdeni ir 115eur. Neredzu vajadzību pāriet uz citu apkures veidu.

Jā, iemetu aci, elektrum krietni lētāka gāzes cena.

Vai kāds ir pārgājis mājas apkurei uz elektrum, domāju pārlaist vasaru,redzēs ko rudenī liks priekšā.

Alija

Cik ir Elektrumam? Vēl janvārī piedāvājums bija dārgāks nekā LAtvijas Gāzei. Kā ir šobrīd vienam un otram?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

pelēkais nezvērs

Elektrum baigi gudrie, pasviež savu cenu un salīdzina to ar LG ziemas cenu un plātās, cik nu izdevīgi. Es mēnesi pagaidīšu, kāds būs LG piedāvājums no 1.05. un kādi no citiem starpniekiem, un tad izvēlēšos lētāko variantu.
Ja varētu kaut katru mēnesi lēkāt uz izdevīgāko, bet par cik piegādātāju var mainīt tikai 2x gadā, tad jāskatās un jāķer izdevīgākais moments.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Elektrum ir aktivizējušies. Viņu šī brīža piedāvājums ir lētāk kā Latvijas gāzei.

pelēkais nezvērs
Paldies par ideju. Es laikam arī pagaidīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434673