Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gāzes cenas 2023

Ruter

Gāzes tēmas ietvaros kādu piegadātāju izvelēsaties? Doma palikt pie gaso, pati vēl neesmu pētījusi.


Igaunijas tirgotājs iet Latvijas tirgū.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Avatārs

Ruter
Neplānojam, jo pirms krīzes nomainījām jaunu gāzes katlu.

Gaso jau vēl nekāda piedāvājuma nav, tik cik tas, ka būs fiksēts uz 6 mēnešiem. Faktiski tas pats, kas bija iepriekš. Tikai cena būšot zemāka. Bet cik?


Pēc loģikas, ar tirgus "atvēršanu" katram saprātīgam latvijas iedzīvotājam tikai liģiski būtu bēgt prom no Gazprom neatskatoties. Ar laiku šos tik un tā piežmiegs, un dabūs arī visi krievu klienti arī.

Tapat ka rudenī vsp dziļi ieelpoju un nedarīju neko ( un loooti labi beigas sanāca), arī tagad domaju ludZ vasaras vidum nogaidīt. Tad redzes

Upene

Daļēji - uzlikām siltumsūkni un paneļus, bet joprojām atstājām gāzi pavisam aukstajām dienām (Zem -10). Šobrīd pēc pirmās ziemas šādā režīmā izskatās pavisam OK.

Paranoid

1. Gaso netirgo dabasgāzi. Tāpēc nomainot tirgotāju, no Gaso nekur neaizmuksiet. Gaso ir cauruļvadu operators

2. LG arī ir sākuši publicēt savas cenas, ja nu kādam interesē viņu piedāvājums.

https://lg.lv/majoklim/produkti

3, Cita starpā, tiem kuri šeit minēja par nepieciešamību gaidīt uz vasaru. Neieteiktu tomēr neko diži gaidīt, šobrīd dabasgāzes cena objektīvi ir nokritusies tādā līmenī, kādā tā bija pirms kara sākuma, tas arī parādās diezgan būtiski samazinātajās cenās. Par tālāku cenas kritumu vasarā es tomēr ļoti šaubos, drīzāk gan otrādi, liela iespēja, ka cena tomēr atkal var pakāpties atpakaļ.


Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Kads te ko saprot ja paliek pie lg apkurei var neņemt to universalo uz 6 men ,bet maksat ka lidz šim pec patēriņa? Hmm tad cena bus tada pati ka universalam majas lapa tads varints nav aprakstīts!!!


Reichela

Bet universālais jau ir pēc patēriņa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434673