Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gāzes cenas 2023

Ruter

Fiksētas, mainīgas cenas, termiņi - tās jau ir detaļas, kas pa lielam ir laimes spēle, es gan personiski neietu uz kkādiem gariem fiksētiem līgumiem, jo man liktos, ka cena drīzāk drusku uz leju ietu, nekā uz augšu.

Es gan vairāk gribēju nokomentēt par kopējo bildi un "neko nedarīt" vai tomēr "pārslēgt līgumu". Man viens paziņa, kas strādā ikdienā ar elektrības un gāzes tirgu un zina šo drēbi teica tā: "Lai kādu līguma uzbūvi Tu izvēlētos, galvenais kaut ko izvēlies, jo LG publiskā retorika visu laiku bija, ka lietotājiem nekas nav jādara un viss turpināsies pēc tirgus atvēršanas bez problēmām un būs ļoti labi. Man šādas frāzes uzreiz liek domāt, ka nepārslēdzot līgumu, Tu viennozīmīgi dabūsi vissliktāko piedāvājumu kāds iespējams, jo kāpēc gan neņemt naudu no cilvēkiem, kam slinkums pārslēgt līgumu?" Vēl viņš arī norādīja, ka paliekot pie LG Tu turpini dot Kalvītim un Gazpromam papildu biznesu un ietekmi - vai vajag?

Nu re, kamēr domāju, elektrumam jau vairs nav pieejams līgums uz 24 mēnešiem, var fiksēt uz gadu un tas palika nedaudz dārgāka nekā vēl pirms mēneša uz 2 gadiem. Arī elengers nedaudz paaugstinājis savu fiksēto likmi. Savukārt tās likmes, kas uz 30 dienām, abiem nedaudz vēl samazinātas. LG stāv uz vietas.

Papildināts 16.05.2023 07:45:

Nofiksēju uz gadu. Vismaz nebūs pārsteigumu, jo patēriņu zinu un to varam pat samazināt siltinot, ko arī daram.

Papildināts 16.05.2023 07:47:

Ja baigi kritīsies, nestresošu, jo nu jau vairs neko. Pēdējā laikā esmu kļuvusi piesardzīga. Tas arī būs mans attaisnojums - sirdsmieram nofiksēju .

Šodien atnāca e pasts ,ka piedāvā fiksēt cenu uz gadu!!!! Hmm ta cena skaitas laba vai tur kads zemūdens akmenis ???

pelēkais nezvērs

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

pelēkais nezvērs
tas laikam jāsaprot ,ka nevajag neko fiksēt

Reichela
Kā mēs varam zināt, ko Jums atsūtīja? Gaišreģi neesam.

JanisB
A nu sory man lg teica visiem tiek piedavats filsētais cenas līgums un te jau visi lieto gāzi un piedavajums visiem vienads esot majas lapā.

Papildināts 15.06.2023 15:24:

Par labāko brīdi visu raksta pareizi, tikai tas cenu salīdzinājums šķiet neatbilst īstenībai.

gaura

es arī vakar ieskatījos LG / Elektrum / Elenger mājaslapās, patreiz ir kā te bildē augstāk - ja gribi fiksēt uz 12mēn, tad praktiski visiem cenas piedāvājums ir vienāds (0.066eur). Jautājums: fiksēt? Nogaidīt? cik nogaidīt?

Ja fiksē, tad līguma laušanas maksa vismazākā ir LG (100eur), Elektrum ap 150eur un Elenger 200eur, ja pareizi atceros.

0.066eur

Vakar TTF uz brīdi bija uzlekusi 50€, kas pieliekot nodokļus tie paši 0.066 vien ir. Ar nogaidīšanu potenciālais ieguvums ir niecīgs pret potenciālo pārmaksu, kas ir arī ticamāka. Tas par fiksēšanu kā tādu, ja ir mainīgs tarifs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434673