Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Viedie (smart) svari

Mappe

Iegādājos tādus Xiaomi body composition 2, lēti un interesanti. Savienojas ar app Analizē ķermeņa stāvokli un dod visādus ieteikumus. Gribu atbrīvoties no 10 liekiem kg, bet esmu izlaudusies un vienkārša svēršanās tikai uzdzen stresu.

Kādai vēl ir gudrie svari? Kādi panākumi tievēšanā, vienkārši formas uzturēšanā, kā patīk?

Nafig. Parasti svari + režīms + gribasspēks + kaut basic līmena izpratne, ko sliktu visām organisma sistēmām nodara liekie kg

Eileili

Mappe
Man ir, bet viņi nav viedi Šķiet, ka nezinātājam uzdzīs lielāku stresu par visu, jo informācija nav diez ko pareiza.

Eileili
Tev tieši šie vai cits modelis?

Eileili

Mappe
Man ir tas pats modelis. Bet nevieni gudrie svari nebūs nemaz tik gudri. Pirms pirku es izpētīju kā tie svari strādā, salīdzināju dažādus svarus un galu galā vienkārši paņēmu joka pēc, jo automātiski aplikācijā reģistrē svaru. T.i. Tur tos tauku un muskuļu % nav jēga skatīties, tie dati ir nekorekti. To es pārbaudīju uzkāpjot uz svariem ar hantelēm un pēc tam bez hantelēm

Papildināts 12.03.2023 08:38:

Nomainīju telefonu labu laiku atpakaļ, mēnešiem nebiju pieslēgusies aplikācijai. Tikko pieslēdzos un skatījos, ka visi mērījumi tapat ir saglabājušies. Un redzēju kad kurš no ģimenes ir svēries

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434689