The Breast and The Best 143

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 144!".
pukupeka

The Breast and The Best 143

Iepriekšējā lapiņa šeit: 142

Tabula - plaša informatīva datu bāze ar foruma dalībnieču veiktajām krūšu plastikas operācijām, ārstiem, cenām, implantu tilpumiem utt.

Datus tabulai var iesūtīt šeit!

Aicinām piedalīties aptaujā par ārstu darba novērtējumu visas, kurām operācija veikta vismaz pirms 6 mēnešiem!

Noderīga informācija - raksti, publikācijas, intereneta vietnes, video u.c.

Ārstu atbildes uz mūsu biežāk uzdotajiem jautājumiem

uzmanibu

Lai saņemtu pieeju plašākajai galerijai ar LV plastisko ķirurgu darbiem, jāizpilda šādi nosacījumi:

1. Vismaz 2 nedēļas aktīvi jāpiedalās šīs lapas sarunās.

2. Jānosūta uz e-pastu thebreastandthebest@gmail.com savu sākuma kapitālu un/vai pēcoperācijas rezultātu - 2 foto: profilā un no sāniem (sejai nav jābūt redzamai )

• bildē rokās (vai aiz bikšu jostas; ar līmlapiņu pielīmētai vai cits radošs risinājums, izņemot foto montāžu) jābūt redzamai papīra lapai ar uzrakstītu Cāļa lietotājvārdu.
  • E-pasta administrators ir pukupeka, kura veic bilžu pievienošanu, papildināšanu, dzēšanu.

3. Neaizmirstiet e-pastā norādīt savu lietotājvārdu cālī!

5. Kad pagājušas 2 nedēļas no pirmā ieraksta veikšanas šajā foruma sadaļā, adminam jāpalūdz piešķirt pieeju galeriju skatīšanai. Pieeja uz bilžu skatīšanu ir caur gmail kontu. Ja tāds nav, tad jāizveido.

Meitenēm, kas ignorēs šos nosacījumus, pieeja netiks piešķirta!

!!!! Meitenēm, kuras izlems izņemt bildes no galerijas, pieeja galerijām tiks noņemta

Stingri aizliegts publicēt galerijā ievietotās fotogrāfijas (nav runa par bilžu parādīšanu ārstam kā piemēru vai paraugu).

Lūdzam ievērot šos nosacījumus un cienīt privātumu.. Lai visām izdodas!

Pieprasītāko ārstu kontakti:

Kaspars Feldmanis Dr.Feldmaņa privātklīnika, Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 20004707. Konsultācijas Pirm/Piekt 9.00-17.00

Jānis Ģīlis Plastikas ķirurģijas klīnika, Bazīcas iela 31, 67845208. Konsulācijas Otrd, Cet. un Piekt. 8.00-18.00

Dr. Ansis Ģīlis

Dr. Jānis Lapiņš

Eduards Jurševičs Dzirnavu iela 23, Rīga, 67333322, 67579208

Tālivaldis Krūmiņš Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, 67201042. Konsultācijas Tre. 16.00-19.00 un Piekt. 14.00-17.00

Gundars Krauklis Brīvības iela 410, Rīga, 67042642. Sporta iela 3, Rīga, 67336268, krauklisg@hotmail.com

Andrejs Kremņevs Dzirnavu iela 57a, 4 st., ieeja no Baznīcas ielas, Rīga, LV-1010, Latvija.
Pieraksts uz konsultāciju pa tālr.: +371 67885885
Mob.tālr.: (+371) 28631414 info@kremnev.lv

Pēteris Laucis Rīgā: Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, Elizabetes iela 57, Centra rajons, Rīga, LV-1050, tel. 67229942. Pieņemšana: otrdienās un piektdienās

Valmieras slimnīca 575. kab. tel. 29241577, Pirm. 16.00-18.00

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica, Tālivalža iela 15, Rīga,Tālr.: (+371) 20385822 (pieraksts uz vizīti), 67808800; 67411144 (administrācija) E-pasts: info@aesthetica.lv; info@rodke.lv

Klīnikas speciālisti:

Evija Rodke- Sproģe

Arguts Keirāns

Ieva Lāce

Andrejs Skaģeris. Dzirciema iela 20, tel 67452015 Konsultācijas Otr. 15.00-18.00 un Cet. 13.00-16.00

Jānis Zaržeckis. Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, tālr.: 67201042 Konsultācijas Pirm. 17.00-19.00 un Piekt. 10.00-13.00

eliina_lv

Ūuuuuu izdzisa viss, ko es rakstīju

Papildināts 14.03.2023 16:19:

Winoga

Paldies par mierinājumu! Ceru, ka Tev taisnība, jo šodien totāls besis. Es te salasījos, ka meitenēm jau pēc piecām dienām viss super un pēc divām nedēļām jau iet uz darbu un var kalnus gāzt. Es šodien pirmo reizi piesēdos pie auto (automāts) stūres un riktīgi neforši bija braukt, plus vēl josta spieda krūtis. Krūšturis arī visur spiež un berž, gribētos novilkt un izmeat un sēdēt plikām krūtīm, lai āda var paelpot. Ja vēl būtu kādi kruziļi ar potenciālu noberzt, toč izmestu

Un man arī patīk un ir (cerams būs normāli) apaļie bumbuļi

Ketana

Man arī vēl neatnāca nekas par depozītu. Pagājušo nedēļu tieši zvanīju un jautāju par līguma parakstīšanu. Pateica, ka līdz šīs nedēļas sākumam jābūt, ja ne, lai zvanu trešdien ceturtdien. Nu, vēl nav, ceturtdien zvanīšu. Gribas ātrāk samaksāt, lai viss ir droši. Es jau nevaru sagaidīt

Eh, kā man patīk šie random izmeklējumi, tik daudz par sevi var uzzināt. Ta cistas krūtīs, ta kaut kāda bradikardija ekg parādījās

Karla2018

eliina_lv
Tā tūska var saglabāties līdz pat 3 mēnešiem. par krūšturi piekrītu, man arī besija un īpaši tā lenta virs krūtīm, bet... Skaistums prasa upurus. Es gan biju no tām, kura 4.dienā jau vāca māju un brauca ar auto. Tas nav nekāds labais piemērs, bet man ar trīs gadīgiem dvīņiem nav daudz variantu.

MinistruKabinets
Sapratu, es tad arī gaidīšu līdz ceturtdienai/piektdienai un tad arī zvanīšu, jo man arī miera nav ))

Meitenes, lūdzu, padalieties - pirmo nedēļu pēc op loģiski miers utt. Konsultācijas laikā teica, bet es neatceros-ka ir ar otro nedēļu? man plāns bija tāds- op ir pirmdien, tad visu nedēļu esmu uz slim lapas, nākamo nedēļu biju plānojusi strādāt maximāli no mājām. Kā ir, otrajā ned cik lielus smagumus var celt- es par savu čemodānu ar darba datoru ))) ja nu pēkšņi tjip jūtos ok un vajag līdz ofisam aizbraukt tajā 2ajā nedēļā, vai somu ar kompi celt varēs vai vēl nē?

Papildināts 15.03.2023 09:27:

MinistruKabinets
man starp citu arī EKG kkadi traucējumi uzrādījās - nekad nekādu sūdzību par sirdi man nebija..tagad pat holteri lika man virsū-vot šodien gaidu rezultātus.
Rīt man USG-cerams, tur viss būs ok.Es vēl šodien tā normāli apslimusi esmu + tuvojas mēnešreizes, kā reiz, kad asins un urīna analīzes jātaisa
Ar tiem tad vilkšu maximāli tuvāk op datumam, lai visi iekaisumi organismā noiet.

eliina_lv

Karla2018
Dīvaini, bet man lentas virs krūtīm vispār nebija. Aizmirsu pajautāt kāpēc.

Papildināts 15.03.2023 10:13:

Ketana
Es arī nevaru saprast, cik lielu smagumu drīkst celt. Kad jautāju, skaidru atbildi man nesniedza.

Eileili

eliina_lv

tā lenta nav nepieciešama visām, tikai ja nepieciešams palīdzēt "nosēdināt" implantus zemāk vietās.

Paldies, nomierinājāt.

Eileili

Winoga

Katrā ziņā, mans sapnītis arī ir kaut kas izteiksmīgāks, ar nedaudz push-up, lai vasaras dienās varētu staigāt bez krūštura, ar skaistu topiņu un tāpat būtu jūtams, ka "tur kut kas ir"

Bildes galerijai varu iesūtīt ātrāk par 2 nedēļām? Mans pirmais ieraksts bija 27.02/28.02, bet kādas 2 nedēļas pazudu no čata. Tad sanāk, lai piekļūtu galerijai, jāsāk no jauna 2 nedēļu atskaiti?

eliina_lv

Es pēc kāda laika arī centīšos iesūtīt bildes. Taisnību sakot pašreizējo rezultātu negribu sūtīt. Nobiedēšu vēl potenciālās krūšu licējas

Eileili

eliina_lv
Es nezinu kā citām, bet dr man rādija bildes, pirms tam piesakot lai tikai nesabīstos T.i. Neko briesmīgu tā arī nesaskatīju.

Papildināts 15.03.2023 17:07:

samantta
Var iesūtīt ātrāk.

Pārējo nemāku komentēt, es pati neesmu pieteikusies. Jau pirms gada gribēju, bet tad izdomāju, ka baigi jau arī nevar salīdzināt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18434737