The Breast and The Best 143

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 144!".

Ketana
Sveika, domāju, ka datorsoma nav tik smaga. Es arī otrajā nedēļa jau ar datorsomu braucu uz darbu.

Eileili

Ketana
Nu, viss atkarīgs cik smags dators. Man viens ir 1,2kg un otrs ir 2kg. Cik saprotu, tad neiesaka vairāk par 1kg celt.

Winoga
Eileili
Paldies, meitenes, par info! Savu somu nosveršu vakarā ))) Bet tagad atceros, ka kkas bija ap to 1 kg laikam pieļaujamo maximumu pašā sākumā.. Centīšos tomēr nekur nevazāties, jo problēmas toč negribās

Varbūt kāda zinās, kad var sakt cilāt smagumus. Nu es domāju maisiņu ar produktiem no veikala līdz mašīnai aiznest.

Labrīt!

Ir pagājuši 2 mēneši pēc operācijas un vakar sajutu virs krūts bumbuli.Kad uzspiežu tad ir jūtami drusku sāp.Tiko dakterim uzrakstīju ,gaidu no viņa atbildi.

Varbūt ir kādai tā bijis,?Nezinu ko domāt tagad

pukupeka

samantta
Bildes galerijai varu iesūtīt ātrāk par 2 nedēļām?
Jā, droši var sūtīt bildes. Tavu pirmo ierakstu atrodu 18.02, tā kā pieeju saņemsi, kolīdz atsūtīsi bildes.

Sirdspukite
Ja tas ir uz paduses pusi, varbūt limfmezgls?

Papildināts 16.03.2023 11:57:

Pukupeka

Dakters teica ja nepāriet nedēļas laikā,tad jātaisa krūšu sonogrāfija.

eliina_lv

Eileili
Man bija palielināšana, pacelšana un oreolu korekcija, tāpēc ir daudz rētu un ap oreolām vēl kreveles. Nav baigi labs skats. Tikai pēc implantiem vispār neizskatās traki Vispār vakar sapratu, ka šobrīd lielāko diskomfortu rada tieši oreolu dzīšana. Implantus praktiski nejūtu vairāk, tikai to, ka krūtis cietas.

Papildināts 16.03.2023 12:17:

Sirdspukite
Cerams pāries. Teica kas tas varētu būt?

Eileili

eliina_lv
Man ir paredzēta diezgan pamatīga graizīšana, tāpēc man rādija tieši tādas bildes - lai nenobītos kad es arī tā izskatīšos Neko tādu šausmīgu neredzēju, nu kā jau griezumi un šuves.

eliina_lv

Teica ka cistiņa,vai nu būtu dūris tajā vietā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18434737