The Breast and The Best 143

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 144!".
Zakis07

CibaCiba
Mjaa, man arī. Bet nu, neko.

Meitenes, kurām nesen bijusi op- kā jums ar vēderu, nav tā ka sapūties vai pat izgāzies, palicis lielāks? Nezinu vai tas no op vai antibiotikām.. iespējams tas tikai pirmo laiku

CaalisCaalis

Twina12
Tas ir normāli. Es divas nedēļas izskatījos kā 6. grūtniecības mēnesī. Tā ir tūska, pāries

Man 3.diena pēc op. Sāp vēders Jau operācijas vakarā parādījās pirmie simptomi, tagad tikai pastiprinās ... Iespējams, no medikamentiem. Klīnika lika dzert paracetamolu, melox un antibiotikas. Drošivien gremošanas sistēma nesaprot .... Jo vispār ar tabletēm esmu uz Jūs. Krūtis arī spiedošas, bet vēdersāpes traucē vairāk.

duxite

CibaCiba
Man loti sāpēja vēders un rāva sliktu dūšu pēc Ultracod. Pēc tam izlasiju lietošanas lapā, ka tas ir viens no tipiskajiem balkussimptomiem . Pačeko no zālēm ko tu lieto, varbūt tas no kkā konkrēta?

CibaCiba
Kad lieto antibiotikus,tad jadzer probiotiki! Aptieka ir liela izvele

duxite
Ultracod nedzeru, jo sāpes minimālas.

kikamika82
Jā, probiotikas dzēru jau mēnesi pirms operācijas (tā teikt gatavojos) un dzeršu vēl 2 nedēļas.

Laikam mana gremošanas sistēma jūtīga ... Medikamentus, kur nu vēl antibiotikas praktiski nelietoju.

CaalisCaalis

Šodien pirmo reizi pēc operācijas biju baseinā. Tiiik jocīgi bija peldēt laikam jāpierod vai muskuļiem jāpierod, bet bija sajūta, ka bail jo kkas traucē un pirmo reizi gulēju uz vēdera masāžas laikā. Biju sapakojusies ar sarullētiem dvieļiem, bet tāpat bija sajūta, ka spiež implanti

Pukupeka

Atsūti, lūdzu, pieeju galerijai

pukupeka

electrra

Tuvojas 200 lapu limits, pamazām sākam noskaņoties pārcelties uz jaunu sarunu tēmu

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18434737