The Breast and The Best 143

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 144!".

Zakis07
Šodien biju uz pārsiešanu (5.diena pēc op.) un māsiņa teica, ka krūtsgalu jutība var atjaunoties pat pēc gada. Tā kā neatmet cerības

Suslix

Meitenes, vai anesteziologi paņems pretī pacientu ar nolakotiem tumšiem nagiem? Neliks vīlēt nost?

Suslix

man teica, ja nav tumši sarkani, melni vai zili, tad var palikt. Tikko no manikīra, uztaisīju nude

Papildināts 09.10.2023 12:20:

Rīt op, sāku uztraukties

Vai tas ir ok, ka pēc op.ir tāda kā tirpoņa krūtīs? Man 5.pecoperacijas diena?

Papildināts 09.10.2023 21:08:

Bez pēdējās jautājuma zīmes

duxite

Sveikas! Man šodien paiet precīzi 2 nedēļas kopš operācijas dienas. Sajūtas? Ka viss kas notika TIKAI pirms nedēļas bija citā dzīvē. Daudz tālāk atpakaļ. Jūtos ar katru dienu labāk. Pretsāpju zāles nedzeru jau kopš pagājušās nedēļas. Krūtis visu laiku jūtu - sajūtas var aprakstīt, ka spiež, velk, ik pa brīdim kautkas iesmeldzas, bet nekas NESĀP. Redzu, ka arī forma sāk pamazām iezīmēties - krūtis kļūst apaļākas, plakanā apakša uzlabojas, viss pavirzijies uz leju, jūtās nedaudz, nedaudz mīkstākas pa maliņām. Viss notiek!

Pasūtiju smērīti rētām, māsiņa teica, ka apmēram pēc mēneša kad kreveles nost var sākt smērēt. Un ap nedēļu kopš pēdējās apskates var noņemt stripus, tas būtu pēc 2 dienām.

Papildināts 10.10.2023 08:28:

CibaCiba
Man bija daudz un izteikti, es to uztvēru kā labu zīmi, ka tūska nāk nost un kkādi nervi atgūstas

Papildināts 10.10.2023 08:30:

Suslix
Man bija rozā pilnībā noklāšoša gellaka

electrra
Lai veiksmīgi un viegli!

Suslix

electrra
Lai ātri un nesāpīgi. Un rezultāts wow

Paldies, meitenes! Jau klīnikā, gaidu

Piiile

Sveikas!

Man šobrīd rit 8. nedēļa pēc implanta atkārtotas ievietošanas vienā krūtī (otram impantam 10. mēnesis pēc op), un tūska tieši krūts iekšpusē, kāda bija 2. nedēļā, tāda ir joprojām. Pēc ķirurga ieteikumu pa dienu nesāju starp krūtīm marles saites iepakojumu, lai kaut kā kontrolētu to tūsku, ja to nedaru, tad tūska burtiski spiežas virsū otrai krūtij. Nav ne apsārtums, ne paaugstināta temperatūra, biju pie ķirurga 5. nedēļā pēc op. un viņš teica, ka tā ir tikai tūska, un nav pamata uztraukumam. Tomēr ļoti labi atceros, ka otrai krūtij 8. nedēļā tūska noteikti vairs nebija, un cik lasu internetā, tad ap šo laiku jau tūskai būtu jābūt pazudušai.

Vai kādai vēl ir bijis līdzīgi, ka tūska vēl ir 8. nedēlā, un varbūt ilgāk pēc pašas op.?

Papildināts 10.10.2023 14:08:

Meitenes, esmu augšā, pagaidām viss čikiniekā

Papildināts 10.10.2023 14:08:

Tik baigi lielas izskatās

Labdien,meitenes! Novēlu visām,kuras nesen tika pie jaunām,skaistām krūtīm,vieglu,ātru atlabšanu un kai rezultāts ir fantastisks.

Man interesē, vai ir kāda, kurai bija pirms implantu ielikšanas konstatēta mastopātija,kad krūšu dziedzeri piebriest un sāp pirms mēnešreizēm? Vai bija kādas problēmas pēc operācijas un vai vispār drīkst likt implantus tādā situācijā?!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18434737