The Breast and The Best 143

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 144!".
eliina_lv

Eileili
Kas Tev paredzēts?

Eileili

eliina_lv
Pacelšana un implantu ievietošana. Bet man skaidroja, ka manā gadijumā tā pacelšana ir mazliet sarežģītāka, daudz liekas ādas.

Zakis07

Eileili
Tev arī to zilumaino bildi rādīja? tā gan likās traka. Ceru, ka man tā nebūs. Man arī gana daudz lieka āda. kopumā gan man parādīja varbūt max 3-4 bildes. Gribētos vairāk redzēt ar pacelšanu+implantu bildes. Nav tomēr daudz tadu.

vispār skatījos aesthetics lapā pacelšanu+implantu, Rodkes darbi likās "visvājākie", diezgan asimetriski un ļoti tālu viena no otras, tas gan laikam nav tik daudz no doka atkarīgs, bet nu jā, no tā, kas pieejams Rodkes darbiņi ne īpasi uzrunāja (neiet runa par tiem, kur tikai implants, tie ir lielākoties visi smuki).

Eileili

Zakis07
Man likās tīri glīti M.Rudakovskas darbi. Bet ar to pacelšanu ir kā ir, nekad nevar neko zināt. Tādā ziņā man patīk, ka A.Ģīlis neko nesolija, tikai teica, ka darīs ko varēs. Ir daudzi kuri sasola brīnumainas lietas, bet čiks vien sanāk. Man galvenais, lai ir labāk kā tagad un manas ekspektācijas nav nemaz tik augstas

Papildināts 16.03.2023 15:23:

Bet jā, galīgi šķībi, greizi ar gluži negribētos.

Eileili
Ja es butu zinajusi ka man bus tada zila kruts uzreiz no kabineta aizmiktu.

3 nedelas pagaja kops op in joprojam mokos-asino un vel visa dzelten, bruni zila ta kreisa kruts.+ vel drausmigas strijas esmu iedzivojusies. Uz doto bridi nezinu vai savus milos peldkostima topinis varesj vilk, lai neregotos briesmigad strijas.

Eileili

Margucis33
Skatos, ka tev pat tikai palielināšana un šādi izgājis Nu strijas ar laiku paliks gaišākas un nemanamākas, bet diemžēl stiepjot ādu āda mēdz plīst, bet tā arī ir viena no lietām ar kurām jārēķinās pie krūšu palielināšanas.

pukupeka
O, biju kaut kā iedomājusies galvā, ka pirmais ieraksts bija 27/28.02

Līdz vakaram tika iesūtītas bildes.

eliina_lv

Eileili
Es vispār par strijām nebiju iedomājusies un man ārsts arī neko par tām neminēja. Bet jāsaka, ka es laikam vispār par maz iedziļinājos operācijas un rehabilitācijas niansēs.

Zakis07

Eh, man vispār šis liekas tagad tik sarežģīti.. kaut kā likās iepriekš, pirms visu pētīju-kas tad tur tads, ieliec un smukas krūtis garantētas. tagad redzu, cik viss ir komplicēti un ne vienmēr iet kā pa sviestu.. ceru, ka tomēr gala rezultātā viss ir tā vērts. Iepriekš vispār nebiedēja, tagad, kad saprotu, ka darbiņš manā gadījumā daudz-ir drusku bailīgi. 1 neveiksmīga plastiskā jau ir manā kontā, ceru tomer, ka krūtis izdosies.

Papildināts 16.03.2023 18:35:

Man gan lielāko risku izteica nevienmērīgu oreolas līniju, jo tos pārvieto un pārtaisa standarta 3,8cm diametrā (laikam), bet tas būtu mazākais, kas uztrauc+jušanas pazušanu uz kādu gadu. Ceru, ka iztikšu bez visām iekapsulēšanās un komplikācijām, kas paredz implantu maiņu.

eliina_lv

Zakis07
Man arī šƙita, ka nekas sarežģīts, tāpēc baigi neiedziļinājos procesos, negribēju sevi uztraukt un nobīties. Paļāvos uz ārstu un pagaidām savu taktiku nenožēloju. Cerams tas tā arī paliks. Ja es būtu cītīgi lasījusi gan šo diskusiju, gan vairāk iedziļinājusies operācijas un pēcoperācijas procesos, vispār neko neizdarītu.

Papildināts 16.03.2023 19:01:

Iekapsulēšanās risks pastāv arī jaunam implantam, ne tikai maiņai, vai es kļūdos? Un vispār jau riski ir jebkurai operācijai un nofeilot arī var sanākt jebkuram ārstam.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18434737