The Breast and The Best 143

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Tiekamies jaunajā lapā- The Breast and The Best 144!".

Eileili
Man palielināšana bija 2.5 gadus atpakal. Tagad taisīju atkārtotu OP -pacelšanu. Dr kreisaj krūtij nepareizi veica mērījumus. Nogrieza par daudz ādas. Lai to beigās visu savilktu nacās saspiest mani krūti, kā rezultātā izveidojās hematoma. Pēc 1.5 ned šuves dažās vietās neizturēja un sāka tecēt asinis. No vienas puses tas ir labi, jo savādāk domāju nāktos drenēt.
Uz doto brīdi rezultāts ir tāds, kas esmu ar vienu lielu,uztukusis, zilu kruti un otra kantaina.
Vīram pašlaik nerādu krūtis.

Diemžēl var 100% pateikt,ka ieteikt Vērdiņu es nevaru un nav manā speciālistu sarakstā.

Eileili

Margucis33
Nogrieza par daudz!? Kā man Tevis ir žēl! Es ceru, ka tomēr viss beigu beigās būs skaisti!

Papildināts 16.03.2023 19:24:

eliina_lv
Man šķiet, ka ārsti bieži aizmirst visu ko pateikt Zakis07

Es gan cenšos iedziļināties visā, lai varētu paspēt noskaņoties arī uz sliktajiem scenārijiem, lai nejustos pavisam pārsteigta. Bet šo taktiku es neiesaku visiem.

Zakis07

Ohh, uzņēmu savas "pirms" bildes un es nezināju, ka IR TIK liela asimetrija un tik slikti. pilnīgi kauns savu pirms iesūtīt. tatad es iesūtu epastā un gaidu piekļuvi galerijai?

Papildināts 16.03.2023 19:48:

@pukupeka nosūtīju epastu ar pirms bildēm. Gaidīšu piekļuvi.

Sveikas, dāmas!

Beidzot nolēmu pievienoties Jūsu grupiņai, lasu jau kādu laiku un smeļos info.Ļoti interesanti un ir ko likt aiz auss.Esmu jau pierakstījusies uz konsultāciju 30.03.pie A.Ģīļa un ļoti vēlos beidzot piepildīt ilgi loloto sapni par pievilcīgām aprisēm

Vel pierakstījos pie Feldmaņa un Vērdiņa, bet redzot kā Margucim gājis, sāku pārdomāt.

Zakis07
Es arī tikko kā iesūtīju savas "pirms" bildes. Arī sev pamanīju, ka ir nedaudz asimetrija. Viena krūts zemāk, otra augstāk. Viena lielāka, otra mazāka.
Es ceru, ka ar vienu sāna foto pietiks.

Papildināts 16.03.2023 20:07:

Gaidu piekļuvi!

Zakis07

samantta
Jā, es labāko sānu ieliku haha bet nu skumigs skats. Vēl vairāk pārliecinos, ka man to vajag.

Eileili
Man kreisaj krūtij bija mazāk liekās ādas, bet vins visu vienādi nomērīja.
Tagad galvenais lai viss sadzītu labi un nekadī robi nepaliktu pēc asiņošanas.

Es labprāt ieliktu bildi ar abām krūtīm, lai meitenes redz Verdina darbu, bet bail Jūs biedēt.

Zakis07
Jā, tā jau ir slikti, neradīs vēl to sliktāko pusi. Sapratu, ka pleciņi tik maziņi man, spogulī neizskatās kā bildē.

Papildināts 16.03.2023 20:15:

Margucis33
Zars ar diviem galiem- no vienas puses ielikt, lai citas sev neuzbur ilūziju, ka ieliks krūtis un viss super. Es esmu noskaņojusies, ka viss varētu nebūt tik gludi, kā gribētos. No otras puses, jā, kādu tas tiešām varētu sabiedēt.

eliina_lv

Margucis33
Ārprāts! Turies, izklausās tik briesmīgi! Pilnīgi gribas Tevi samīļot. Gan jau drīz paliks labāk un beigās būs skaistas krūtis. Par naudas atgriešanu neesi ar ārstu runājusi? Šeit izklausās pilnīgi viņa vaina, nevis komplikācija.

Eileili

Par to iedziļināšanos gan jau pareizāk būtu visu kārtīgi noskaidrot, bet, ja es būtu iepriekš izlasījusi, piemēram, Margucis33 pieredzi, es šaubītos daudz reizes vairāk un vispār neko neuztaisītu. Katram savs

Eileili

eliina_lv
Var gadīties labi, var gadīties slikti un var gadīties, ka izejot no mājas uzkrīt ķieģelis uz galvas. Patiesībā jau es te nemqz neatrastos, ja man būtu maza problēmiņa. Protams, ir mazliet bail, ka paliks sliktāk, bet naivi cerēšu uz labāko.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18434737