Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Savdabīgs ieteikums darba meklētājiem

vecis35

vecis35

Sagatavojies uz interviju, izpēti uzņēmumu, paskaties ar ko būs saruna, sagatavo jautājumus

Avots: https://www.buymeacoffee.com/baibalauva/ieteikumi-darba-mekletajiem

Man vienam liekas jocīgi, ka ejot uz interviju, iepriekš ir zināms, ar ko būs saruna? OK, sen neesmu bijis, bet IMHO tas var būt gan HR cilvēks, gan potenciālais tiešais vadītājs, gan vēl kāds, kam tieši tobrīd ir brīvs laiks/nav degošu darbu.

liekas jocīgi, ka ejot uz interviju, iepriekš ir zināms, ar ko būs saruna?

Jā, šis tāds dīvains ieteikums. Protams, ka tas nav zināms ar ko būs jārunā. Cik esmu gājusi, visvisādi cilvēki pretī bijuši... gan HR cilvēks, gan potenciālais tiešais vadītājs, gan vēl kāds, kam tieši tobrīd ir brīvs laiks

Kāpostgalva

vecis35
Ja attālināti, tad mierīgi. Mums visas atlases notiek attālināti un var izčekot uzaicinājumā ar ko būs saruna.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Kāpostgalva
Uzaicinātajs var būt biroja administratore. Es pilnīgi noteikti uz to nepaļautos. Un īstenībā mums Latvijā ir salīdzinoši liels darbinieku trūkums, lai kāds vēl tā izklātos, ka pētītu intervētāju.

Kāpostgalva

vienreiz
Es konkrēti par savu darba vietu runāju. Mums admininistratore neaicina un uzaicinājumā var redzēt visu darbinieku vārdus, kuri piedalīsies sarunā

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Šī tēmas mērķis ir pafanot par konkrētu personu - pakalpojumu sniedzēju?

vecis35
kādreiz to pasaka gan. tad jau forši papētīt. Man interesētu.

Komatus kāds ir atcēlis? Tas par ielikto linku...

dīvains ieteikums?

man tas ir pašsaprotami... un vēl pie reizes paskatīties linkedin.

teite

Laasminja

Jēziņ. Jau senāk te dzirdēju par šo personu un neradās labs iespaids. Bet nu šis ir diezgan bēdīgi. Savā darba jomā sniegt padomus, pilnībā ignorējot latviešu valodas gramatiku, ieskaitot literāri pareizu teikumu veidošanu... Kaut kā ne pārāk nopietna meitene izklausās, nesaprotu, par ko daži par viņu tā fano.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Sevis prezentēšana ir svarīga...Tā viņa raksta. Un aicina pieteikties tos, kam vajag palīdzību. Ja viņa pati sevi prezentējusi tik briesmīgā veidā, tad kāpēc gan lai citi gribētu pie viņas konsultēties. Var jau gadīties visādas gramatikas kļūdas. Tomēr tas viņas rakstu darbs ir vienkārši šausmas. Bet varbūt tā ir mūsdienu pasaule. Interesanti. Ja es izpildītu tos viņas norādījumus, bet mans CV būtu formatēts kā nu sanāk, un kļūdu arī tā pavairāk uztaisītu, diez viņai tas liktos ļoti ok? Un man vajadzētu tikai pie uzņēmuma kontaktu izpētes piestrādāt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434837