Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Savdabīgs ieteikums darba meklētājiem

vecis35

Danica

Jā, šis tāds dīvains ieteikums.
Kāpēc dīvains? Daļai no uzņēmumu potenciālais intervētājs ir izskaitļojams. Pēc tā, cik liels ir uzņēmums, cik liela vadība, cik darbinieku, kādas ir nodaļas un tml. Kopš brīža, kad pārstāju darbu meklēt kā darba meklētājs, bet arī savu prasību noteicējs otrai pusei, vienmēr par uzņēmumu esmu izpētījusi pilnīgi visu internetā pieejamo. Var atrast prakstiki visu, vai izdarīt secinājumus no atrastās informācijas, un, reizēm, nemaz netērēt savu laiku.

Tas raksts gan ir tāds pamatīgs "ūdens". Kādreiz, kad biežāk sanāca staigāt pa intervijām, tik daudz interesantu un neprofesionālu cilvēku ir satikti. Uzņēmuma vide jau ne ar ko neatšķiras no ikdienas - ir gan stipri, gan vāji darbinieki.

Papildināts 16.04.2023 14:41:

Un jā, es esmu mānījusies CV, pie prasmēm norādot to, ko neprotu, bet zināju, ka man izdosies to noslēpt un klusām iemācīties, ko arī izdarīju. Esmu pēc tam to arī pastāstījusi, profilaktiskos nolūkos, lai paskaidrotu, ka nereti sludinājumos atsevišķas prasības tiek noteiktas nevajadzīgi, kā rezultātā neatnāk tie, kas neprot melot, bet visādi citādi potenciāli būtu labi darbinieki.

svarīgi ir zināt intervētāju, lai varētu sagatavot labākus jautājumus. ir atšķirība vai intervija ir ar personāldaļas darbinieku, tiešo vadītāju, departamenta vadītāju vai kādu citu.

pēdējo reizi darba meklējumos biju pirms gada un man šī informācija ļoti palīdzēja darba iegūšanas procesā.

savā cv gan nemeloju, biju pārliecināta par savām prasmēm.

Gygy

vecis35
IT ir attālinātās intervijas, kur norādīti visi uzaicinātie. Pirms pus gada pastaigāju uz intervijām un vienmēr zināju ar ko runāšu. Papētīju viņu priekšvēsturi linkedIn..

Jautājums. Ja darba sludinājumam beigu termiņš ir 30.06.,cik ātri var gaidīt atbildi, vai esmu pienemta darba? Uz interviju biju 22.06. Pieļauju domu, ka tiek gaidīts, kad beidzās termiņš? Kādas ir Jūsu pieredzes? Esmu kā uz adatām:-D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434837