Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

6. klases diagnosticējošais darbs matemātikā. Vērtējums?

Lācis

Man bērnam 72, kkas, bet vidēji klasē 38%


sirdspukstiņš

Manējam matemātikā klasē skatos,ka jebkurā p.d. vidējā atzīme ir 4,5 .... Manējam grūti iet ar mācībām,bet pārējie????pati skolotāja klases audzinātājai ziņojusi,ka 1/3 no klases strādājot patstāvīgi,pārējiem -paši saprotiet....reiz visa klase pārrakstīja pārbaudes.d. . Ko no tā lai secina? Un


Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

sirdspukstiņš
pati skolotāja klases audzinātājai ziņojusi,ka 1/3 no klases strādājot patstāvīgi,pārējiem -paši saprotiet....reiz visa klase pārrakstīja pārbaudes.d. . Ko no tā lai secina?
Tas bij sen, kad gāju augskolā, bet mums bija viens pasniedzējs no Amerikas, kurš pie līdzīgas situācijas ar pārbaudes darbu pateikca tā, ja lielākā daļa stundentu saprot un daži nesaprot - problēma ir studentos, ja otrādi, tad pasniedzējs nav spējis saproti mācāmo vielu izskaidrot. Uzskatu, ka šo var attiecināt arī uz skolu.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Pilnīgi neinteresē klases vidējais, jo tas neko neizsaka. Kāda tam jēga? Mūsējiem augstākais rādītājs klasē ir 90% un zemākais 5%. Un?

Lielākajai daļai ir no 70% un uz augšu, bet tie daži, kas ir ap padsmit, loģiski, ka nogremdē klases vidējo, bet problēma jau tāpēc nav visai klasei.

Darbs bija normāls, bet - kā teica skolotāja - ir uzmanīgi jāizlasa, kas jādara. Par lasīšanu, starp citu, teica arī dabaszinību skolotāja.


adatainis

sirdspukstiņš
Mana bērna skolā 20 no 30 uzrakstīja ķīmijas pd uz 3,4, vai 5... Atzīmi neielika, mācījas vēlreiz.

Tas pats bija ģeometrijā, apgūstot vienu konkrētu vielu.

Tur gan nedrīkst nevienu PD pārrakstīt (8. klase), bet uzskata - jā: ja lielākā daļa klases nav sapratusi, tā ir skolotāja vaina, ne skolēnu.

Lācis

sovunya
Mums ir Jelgavas novads un vakardienas sapulcē bija statistika par Jelgavas vidusskolām un nevienā nebija tāds rādītājs kā Tev, ne tuvu.

sovunya

Lācis
Tad jums nepareiza statistika. Kaut kā tak rezultāti jāattaisno. Es saku tikai to, ko redzu e-klasē, un ko teica bēns apskatot savu darbu skolā. Varbūt kkur citur citi rezultāti pieejami.

Papildināts 24.03.2023 16:16:

Un kādi tad Jelgavas skolās ir rezultāti? Interesē 4.sākumskola

Papildināts 24.03.2023 16:19:

Vēl...pieļauju domu, ka rezultāts ir par skolu kopumā nevis par konkrēto klasi

Meitai 94 %, nākamam klasē laikam 74%, klases vid gandrīz 50%. Šogad arī pārbaudes darbi klasei ar salīdzinoši zemiem rezult, tā ka nevar teikt, ka šie rez ir pārsteigums. Jo arī ikdienas pārvaudes d mēdz būt grūti, teiktu, ka noteikti grūtāki kā brālim pirms 3 gadiem. Meitai ikdienā vērtējums vairāk uz 8 kā 9. Bet. Viņa salīdzinot ar klasi daudz vairāk papildus ar matemātiku strādā. Iet Āgensk ģimn kursos, pirmā semestrī arī 1. ģimn kursos attālināti, bet to nometa- nepatīk attālināti. Tagad vēl papildus 3. ģimn kursos iet, tur viņai teksta uzd liekas īpaši grūti, daudz nesaprot. Bet nu jebkurā gad teiktu, ka viņa to matemātiku risina stipri vairāk kā ikdienā. Cik sapratu, diagn darbā bija iekļauti viens vai kādi uzd, kas nevis vienkārši jāizpilda, bet jāpamato. To laikam vienīgā no klases izpildīja.

Cooper

Būtu forši, ja pierakstītu klāt arī, par kurām skolām ir runa.

Zālīšos klases vidējais gandrīz 70%. Lielajam vairumam vērtējums ir 70-80%

Meita teica, ka darbs bijis viegls, pašai pārsvarā neuzmanības kļūdas salasījās.

Vispār gribētu vairāk kaut kādu publisku info par šiem pārbaudes darbiem un rezultātiem. Es, kā vecāks, piesakot savu bērnu skolā gribētu zināt skolas rezultātus.


Lācis

sovunya
4. sākumskola nebija tajā statistikā, tur bija tikai vidusskolas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434877