Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudžu smēķēšana / e-cigaretes

Valery_design

impreza
Mazajās klasēs (sākot no kādas 3.klases līdz 7.klasei) pīpē daudz vairāk kā vidusskolā, ja nu kas. Jāsāk ar mazajiem, kam vēl var izskalot smadzeni.

Piekrītu par mazākajiem tikai lieku grupu 5-9 klase.

impreza
Es tak saku, ka ja pīpe, tad labāk parastas. Pie tam, parastas dod lielāku "sāta "sajūtu kā salts. Lai arī pati nepipeju vairs, speciali veicu salīdzināšanu, jo ir jazin, kas notiek.
Sikajiem , kas mēģina pīpēt, vnm arguments , ja viņi ir pietiekoši ambiciozi un sports ir pjedestalu līmeni, izskaidrot, ka tas mazina kapacitāti. .

Mazajās klasēs (sākot no kādas 3.klases līdz 7.klasei)

Jā, 4. klase ir visbaisākā. Viss sākas 3. klasē, kad mammas netic nekam - ne klasesbiedru teiktajam, ne foto, un tad sīkie saprot, ka galvenais pārliecinoši noliegt, aizbildināties ar "draudzene/draugs iedeva paturēt". Un aiziet jūriņā! Vecāku sapulcē vienkārši var sēdēt un tikai apbrīnot to mammu strausa politiku "manējais tā nedara".

Jautājums viens - kur bērni ņem naudu, lai pirktu to visu?

Salts maksā ap 7 eiro, pie tādas pīpēšanas, kā jūs te aprakstāt, labi, ja pāris dienām pietiek.

Alija

Veicot īso aptauju, manas jaunietes informēja, ka neēd pusdienas vai smēķē puslizietotus atrastus saltus, un vēl varot arī kaut kā uzlādēt. Vai sametās kopā pa diviem trim un dalās. Ja baigi gribās, nauda visam atrodoties. Telegrama varot nopirkt pa 3-4 eiro.

Ja dienas kabatas nauda ir vismaz 5 eiro, tad mierīgi sanāk saltiem nevis pusdienu zupai. Vēl aizņemās, iztērē dzimšanas dienā dāvināto naudu, aiziet paprasīt naudiņu omei utml.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Nu, ja 3-4 klase, tad tas ir pip...c, bet , ja ir runa par tādu vēlu pusaudzibu, nuuuuu, i pašas ko- neesat ne pipejusas, ne pusdienu naudu notrallinājusas, nu neko? Bet tagad tas periods nekā netraucē. Nezinu. Laba zina, ka nevaru iedomāties situāciju, kura tāds 3 klasnieks , vanabī pīpmanis nav ietekmējams .

Alija

Ļoti interesanta saruna beigās izvērtās. Neesot jēgas, ka uz skolu nāk biedēt, nak pareizie sociālie darbinieki, kas stāsta, kas slikts būs pēc 15 gadiem, jo jauniešiem neesot tik tālas domāšanas, viņi arī redz, ka pieaugušie pīpē/dzer, bet nekas ar viņiem nenotiek no tā, ko biedē skolotājas. Starp vienaudžiem tā ir norma, nav nekāda nosodījuma. Jocīgi esot satikt kādu, kas nepīpē. Pīpēšana esot kā saliedēšanās pasākums tualetēs un kolektīva bēgšana no učukiem.

Ap 9. klasi sāk daļa atmest, 12. klasē jau esot skaidrākas galvas. Kaut kur ap šo laiku vajagot programmas, kas palīdz atmest, jo pamēģinājuši jau ir visu un visu.

Nu tā kaut kā man te pastāstīja 15 un 19 gadus vecie jaunieši.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Laba zina, ka nevaru iedomāties situāciju, kura tāds 3 klasnieks , vanabī pīpmanis nav ietekmējams .

Diemžēl zinu. Krustmeitas klasē ir vesels grupējums. Un viņi nav ietekmējami vienkārši tāpēc, ka neviens viņus nemaz nemēģina ietekmēt, izņemot skolotāju. Mammuči vienkārši netic.

Pieņemu, ka varbūt viņas to uz āru neparāda, bet - iespējams - kaut ko mēģina, tikai nesekmīgi, bet citiem redzams ir tieši tas "neticu, nav vainīgs".

Papildināts 06.04.2023 05:51:

Ap 9. klasi sāk daļa atmest

Ap 6. klasi. Bet puiši. Ar meitenēm bēdīgāks stāsts.

No 20-gadīgo skatu punkta.

Taaapati

Kad manējā bija sākumskolā, šī problēma nebija tik asi izteikta, tāpēc varbūt es vairs nespēju mūsdienīgi spriest. Bet esmu domājusi par to vienmēr tā, ka vecākiem jābūt autoritātei bērnam. Dīvaini liekas tagad vecāki nezin, netic, kur tas bērns aug un ko dara, kaut kur atsevišķi no vecākiem, uz citas planētas? Nauda, manējai nekad netika dienā dots vairāk par 1-2 e. Neuzskatīju ka vajag vairāk. Bulkai pietiek, ja need pusdienas un labi. Arī pat tagad, jo meita vēl ir mūsu apgādībā, lai pilngadīga, nelutinam un neatpērkamies ar naudu. Bet es teikšu ir respekts, kad tēvs lido mājās no darba, skatos tvaiks pa ausīm, nokārto ātri parādus, jo zin ka piekasīsies, ka nedrīks vārīt sūdus. Kāpēc uzvar tas bars, iela, ne ģimene. Par to katrs var padomāt. Manuprāt laika un spēka trūkums, aizņemtība varētu būt. Jo runa te par vēl samērā maziem bērniem. Es teikšu vairāk, manam radu bērnam 1.kl bija jau atstiepts, smēķējuši nebija bet tur ņēmušies ap to saltu kā ap brīnumu. Vecāku čatā pēc tam razborkas bija. Par ko tad mēs runājam. Un vēl, ko tu vari prasīt no jaunieša ja pats smēķē.

Papildināts 06.04.2023 10:37:

Un kaut kādai uzticībai jābūt, kā to iegūt, tas arī lsbs jautājums. Manējā bieži man pati izklačo ko viņi dara tusiņos, kaut ko smieklīgu vai pat pabaisu. Ko dzer ko ēd ko smēķē. Protams ka visu nekad nestāstīs un tas nav vajadzīgs.

AAfrika

Te ieminājās par to, ka arī mēs paši, kad augām.. izmēģinājām šo to.

Jā, bet tā bija 1 cigarete, ko kāda nočiepa vecākiem, un tā pati tika laista uz riņķi.. viss. To vispār nevar salīdzināt ar regulāru smēķēšanu.

Jaunākā iet sākumskolā, tur (es ceru) starp skolēniem nevarētu būt baigie izplatītāji un uzraudzība ir stingrāka.

Manējās arī stāsta, ka nesmēķē un nemēģināja. Par citiem gan sūdzās. Bet kā lai pārliecinās? Tiešām nav nekādas smaržas no tiem saltiem matos, drēbēs?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434975