Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudžu smēķēšana / e-cigaretes

Valery_design

Sviestabeka

AAfrika
Visi melo. /dr. Hauss/

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Viss sākas 3. klasē, kad mammas netic nekam - ne klasesbiedru teiktajam, ne foto, un tad sīkie saprot, ka galvenais pārliecinoši noliegt, aizbildināties ar "draudzene/draugs iedeva paturēt". Un aiziet jūriņā! Vecāku sapulcē vienkārši var sēdēt un tikai apbrīnot to mammu strausa politiku "manējais tā nedara".

Tik traki mums gan nebija. 3-4 klasē nesmēķēja pat nelabvēlīgie.

Papildināts 06.04.2023 14:42:

Sviestabeka
Visi melo. /dr. Hauss/

Tik slikti arī nav

AAfrika
Nav nekādas smaržas vispār un mazajās klasēs šitais ir modes lieta un sīkos tā nepārbauda kā lielākus. Plus vēl tas, ka ja nāk pārbaude, tos saltus met pa logu ārā (pēc pārbaudes zem skolas logiem salti pabiezā slānī), noķer tikai neuzmanīgos.

Otrs - viņi sametas vairāki kopā un tad pīpē uz maiņām, kam mazāk naudas.

Trešais - sīkajiem nopērk lielie vai vietējie bomži pie veikaliem. Pircējiem tiek atsevišķi maksāts, par to, ka nopērk.

Viena no mums nav īsti riktīga un tā neesmu es!

Mans pusaudzis paziņoja, ka šobrīd (9.klase) puišiem neesot stilīgi smēkēt un lietot saltus un taml., tas esot bijis aktuāli 5-7 klasē.

Zinu, ka skolā lietojot saltus ir pieķetas 3-4 klases meitenes, ceru gan ka pēc policijas iesaistes meitenes nāca pie prāta uz kādu laiku,

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
Tukša vieta jau nepaliek, ja vairs nav stilīgi salti 9klasniekiem, tad kas viņiem topā no aizliegtā?

Kārtīgi sist to pīpmani ar slapju lupatu. Pēcāk noņemtu visu, nekādas kabatas naudas, nekāds internets, nekādi datori vai spēles ja tādas ir. Un kamēr vien ļuļkēs, neko no manis nedabūs

Papildināts 07.04.2023 11:33:

Man paziņa ļauj dēl, 14 gadi, pat mājās pīpēt. Jo labāk esot tā nevis slepus. Nu...ok ja tā saki, madam.

Papildināts 07.04.2023 11:34:

Ar to jācīnās skolām. Policijas reidi mantu pārbaude. Un lai tās pūkdubšu mammas aiztaisa muti sakot, ka nedrikst gramstīties. Drīkst

Papildināts 07.04.2023 11:36:

Mani fascinē tie sīkie kuri iet pa ielu un veipo. Kur skatās policija? Kāpēc neapstājas un kautko nedara? Viņi pēc likuma nedrīkst pīpēt

VioletsSaulriets
Nu, kādēļ nesauc policiju kad redzi sīko uz ielas veipojot?

Charly

Peka

Sveiciens naivajàm mammām un, kā rādàs, dažām šeit esošajām skolotājām! Ģimnāzija, vsk. posms, saltus klasē pīpē un enerģijas dzērienus pirms kontroldarbiem ikdienā dzer visi klases puiši un puse meiteņu. Klases tusiņos arī visas teicamnieces.

Ak Tu naivā mamma. Man bērns 1. klasē stāstija, ka visiem klasē ir iphoni. Kad kāds stāsta, ka VISI kaut ko dara tas ir lai pārliecinātu Tevi, ka tā ir mūsdienu norma kurā jāiekļaujas. Bet tas nenozīmē, ka tā ir patiesība.

graamata

Charly
Tieši tā. VISI nesmēķē un nedzer. Un tās, kuras domā, ka nepīpētāju nav, vienkārši sūdīgi ir audzinājušas savus luteklīšus un trakoti sāpīgi to atzīt. Meita nepīpē, arī labākā draudzene ne, labākais draugs vilka saltus septembrī/oktobrī, pirms iepazinās ar manējo meitu. Tagad tā puiša mamma traki priecīga, ka abi sadraudzējušies, jo gan tā veipošana un salti atmesti, gan sekmes uzlabojušās. Tā kā- nekad nevar teikt, ja VISI SMĒĶĒ.

adatainis

Cik manējais stāstīja - ģimnāzijā viņu klasē (8) velk, galvenokārt, meitenes. Katru starpbrīdi uz WC...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434975