Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudžu smēķēšana / e-cigaretes

Valery_design

estija

AAfrika
manam arī sākumskola un jā, tādās skolās izplatība ir minimāla, to atzīst arī mūsu skolas direktore. Sākumskolās, kas ir ir kā atsevišķas skolas, bērni savā ziņā ir pasargātāki.

lielais
mazais

Man veicies, jo mana ir baigā modes dāma. Viņai ļoti nepatīk kad kāds smird (es pīpēju), un visu savu naudu tērē labai kosmētikai un parfimērijai. Iespējams ir grēkojusi ar enerģijas dzērieniem. Bet cik esmu dzirdējusi ļoti daudzi veipo un pīpē elektroniskās. Tualetes pilnas. Pat ja skolotāji tur viņus dzenās, tad skraidīs aiz skolas stūra kā parasto cigarešu pīpētāji. Ja bērns pats nesaprot un ja viņam patīk, tad... es neredzu izeju.

Mums mazo bērnu skolā arī pieķēra dažus 4.klasniekus. Es godīgi sakot esmu šokā, jo man likās, ka tas varētu būt aktuāli varbūt sākot no 8.klases. Es pilnīgi saprotu, ka vecāki netic. Manos laikos sākam niekoties 9.klasē. Varbut kāds 8., bet tie jau parasti bija tādi drūmākie varianti. Ne jau kārtīgi bērni.

AAfrika

vienreiz
Varbut kāds 8., bet tie jau parasti bija tādi drūmākie varianti. Ne jau kārtīgi bērni.

Nu tik traki arī nebija. mēs testējām 9.un 8. klases meitenes. Bet tā tiešām bija tikai testēšana. 1 cigarete uz visu bariņu, ja kādai bija izdevies nočiept no vecāku paciņas. Un mēs bijām sportistes, kas labi mācās, un arī skolotāju bēnri bija

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434975