Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vidējās izglītības sertifikats

lutekle

Vai kānu sauc to dokumentu, ko saņem , beidzot skolu. Kā risināt to, ka saņemt viņu vares no 11. jūlija , bet ir ārvalstu augstskolas , kas prasa agrāk. Kaut kāds reāls risinājums?


Kaapurs

lutekle
VISC ir speciāls pakalpojums, ka viņi izsniedz izziņu par to, ka CE ir nokārtoti (bet nesniedz konkrētu vērtējumu). Mana meita pirms 2 gadiem tādu iesniedza, jo augstskola prasīja šādu apliecinājumu līdz 1.jūlijam. Pēc tam, kad bija saņēmusi CE rezultātus, tos pievienoja.

Papildināts 30.03.2023 21:57:

https://www.visc.gov.lv/lv/pakalpojumi/izzinas-izsniegsana-par-nokartotu-centralizeto-eksamenu-ja-ir-nepieciesams-staties-augstskola-arpus-latvijas-kura-uznemsanas-noteikumi-paredz-dokumentu-iesniegsanu-pirms-izzinota-sertifikatu-izsniegsanas-datuma

Kaapurs
super, vismaz kāda informācija. paldies!

Šobrīd piesakoties iesniedza izziņu no skolas, ka šogad beigs un kādi eksāmeni tiks likti (pirmo izziņu atmeta atpakaļ, prasīja, lai obligāti uzraksta eksāmenus). Itkā tagad visu akceptēja, redzēs, vai ļaus gaidīt jūliju vai arī vajadzēs to Kaapurs minēto iespēju izmantot


Tiri pardomu dēļ- šitā ir jāipsējas ari citās valstīs, jeb tā tada nacionālā specifika mums? Pilnigs haoss, un ieteikums nogaidit gadu, lai mierigi saliktu visus dokumentus vsp ir šarmējošs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18434979