Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sava māja-utopija vai realitāte.

Horte

Patricia L
Ok, skaidrs, ir šaurāks par 4,5m, bet nu jau ceļš ir nošķūrēts vienā līmenī ar palielu koku, kurš man ir svarīgs.

vienreiz
viens kaimiņš sadomājis par 0,5m paplašināt ceļu uz manas zemes pusi.
Noskaidro pie savas būvvaldes teritorijas plānotājiem, kāds ceļa platums ir noteikts tavam ceļam. Kaimiņš nedrīkst uz savu galvu paplatināt ceļu.

Lauku puķe
Paldies, noskaidrošu. Es vēl tikko izstaigāju tālāk, pamanīju, ka jau kaut kad iepriekš tas ir darīts un šogad papildināts.

Papildināts 18.04.2023 08:57:

Sorī Horte, ka tavā tēmā. Es ar visiem saviem daudzajiem hektāriem netieku galā . Vienugad mums nocirta visus kokus, kas bija saauguši netālu no kaimiņiem, jo viņiem firma cirta mežu un "nezināja", kur iet robeža. To mēs pamanījām post factum, kad vairs nebija vērts saukt poličus, kaimiņi solīja kompensēt, bet tā nu uzticies mutiskiem solījumiem. Pārdeva un ir nākamais saimnieks, kam ar to nekāda sakara. Nesūdzos, vnk brīdinu, ka ņemtne ir visur.

Patricia L
Ceļa vēl nav un tātad servitūta vēl nav. Runa ir par pavisam svaigiem sadalītiem zemesgabaliem.
Ja tie ir svaigi sadalīti zemesgabali, tad jābūt detālplānojumam, un jābūt arī pievadceļam katram no zemesgabaliem (ne tikai papīros, bet arī dabā).Silti iesaku aiziet pie teritorijas plānotājiem un noskaidrot faktisko situāciju.

Patricia L

Lauku puķe
Tiek kaidrots, plānā ceļš iezīmēts, kaimiņi informēti. Vēl domājam un skatāmies. Es pati pusjurists, tā kā riskus apzinos un pētu nianses.

Papildināts 18.04.2023 11:59:

Protams, ka labā cena nāk kopā ar "niansēm".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18435129